27.04.2011

Дзюдо

На чемпіонаті Європи, який приймав Стамбул, українці здобули дві золоті медалі й одну бронзову. У командних змаганнях наші чоловіки перемогли вперше в історії, здолавши у фіналі французів (3:2). Жінки командою стали третіми. Крім того, екс–чемпіон світу киянин Георгій Зантарая взяв «золото» в індивідуальних змаганнях у вазі до 60 кг і отримав титул найкращого дзюдоїста чемпіонату.

Стрибки у воду

На четвертому, завершальному, турнірі «Світової серії», що відбувся у Мексиці, українці Ілля Кваша й Олексій Пригоров стали бронзовими призерами у синхронних стрибках із триметрового трампліна.

Волейбол

Жіноча команда «Хімік» із Південного, що на Одещині, вперше стала чемпіоном країни.

Українська суперліга. Жінки. Фінал. «Джинестра» — «Хімік» — 0:3 (серія до трьох перемог — 0:3).

За третє місце. «Сіверськодончанка» — «Волинь» — 3:0, 3:2, 3:1 (серія — 3:0).

* * *

Чоловіки. Фінал. «Локомотив» — «Імпексагроспорт» — 3:0, 3:2 (серія — 2:0).

За третє місце. «Кримсода» — «Локо–експрес» — 3:1, 2:3 (серія — 1:1).

Баскетбол

Українська чоловіча суперліга. 1/4 фіналу. «Будівельник» — «Дніпро» — 71:76, 83:78 (серія до трьох перемог — 1:1); «Говерла» — «Миколаїв» — 82:79 ОТ, 76:64 (серія — 2:0); «Донецьк» — «Кривбас–баскет» — 108:68, 84:76 (серія — 2:0).

«Азовмаш» і «Ферро» свою дуель почали вчора.

* * *

Ліга ВТБ. «Фінал чотирьох» (Казань, Росія). Півфінали. ЦСКА (Москва) — «Азовмаш» (Маріуполь, Україна) — 69:57, «Хімки» (Моск. обл.) — «УНІКС» (Казань) — 84:78.

Фінал: «Хімки» — ЦСКА — 66:64. За третє місце: «УНІКС» — «Азовмаш» — 95:75.

Гандбол

Полтавське «Динамо» вперше в історії обіграло «ЗТР».

Українська чоловіча суперліга. 23–й тур. «Динамо» — «ЗТР» — 27:23, «Буревісник» — «Будівельник» — 38:29, «Авіатор» — «Мотор» — 23:32, «Політехнік» — «Портовик» — 30:36.

Турнірне становище: «ЗТР» — 39, «Динамо» — 33, «Портовик» — 31, «Мотор» — 30, «Будівельник» — 25, «Буревісник» — 14, «Авіатор» — 8, «Політехнік» — 4.

Теніс

Турнір АТР у Белграді (призові — 416 тис. євро). Пари. Перший раунд. Чермак/Поласек (Чехія/Словччина) — Існер/Марченко (США/Україна) — 6:4, 6:1.

Турнір WTA у Штутгарті (721 тис. євро). Пари. Півфінал. Лисицьки/Стосур (Німеччина/Австралія) — Коритцева/Дяченко (Україна/Росія) — 6:2, 6:4.

Турнір WTA в Барселоні (220 тис. дол.). Перший раунд кваліфікації. Арруабаррена–Вечіно (Іспанія) — Савчук (Україна) — 6:0, 7:5.