«П'ята графа» колишньої Копецьки

«П'ята графа» колишньої Копецьки

Що ви знаєте про таку собі громадянку Канади Барбару Роуз Копецьки, уродженку провінції Британська Колумбія? Підозрюєте в ній, з огляду на прізвище, українське чи польське коріння? А варто було б думати про її... бюст, адже це — не хто інший, як секс-бомба Памела Андерсон. Саме під таким псевдо відома світові ця скандальна моделька-актриса. Так і хочеться уточнити — «американська», але ж ні, виявляється, постійна мешканка Голлівуду досі залишається громадянкою Країни Кленового Листя. І, власне, з цим пов'язана чергова «світська новина» від Памели.

Зіркам заплюють очі

Зіркам заплюють очі

Якщо вірити рекламі, то яких тільки див не творить жувальна гумка в нашому роті! І роль зубної щітки виконує, і мікроби «ганяє», і подих освіжає. Недарма цей гумовий виріб користується такою шаленою популярністю. Втім, не менші дива можуть творити і її пережовані «відходи». В жуйку можна вступити або сісти й отримати після цього масу емоцій та адреналіну. Особливо щастить прибиральницям та двірникам, яким підступні кульки доводиться віддирати з крісел, лавок, тротуарів тощо. За приблизними оцінками прискіпливих англійців, щороку на цю марудну справу в усій Британії викидається 150 мільйонів фунтів.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Дивні спостереження зі спортивних змагань.
Якщо програють українці (латиші, білоруси, литовці...), в російських новинах пишуть: «Програш українців (латишів, білорусів, литовців...)»
Якщо ж вони виграють, у російських новинах пишуть: «Перемога радянської школи».

Всі статті рубрики