Фотокліп

Фотокліп

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Віктор Павлік ніколи не стоїть на місці, мені здається, що він і уві сні щось записує, переписує, десь бере участь, пританцьовує, кудись дзвонить. А якщо він не концертує, не записує новий альбом, не знімає черговий кліп, так і знай, він працює над реміксом. Павлік переспівав не тільки масу евергрінів, а й весь свій репертуар по два рази. На часі реалізація нової ідеї — альбому реміксів на хіт Павліка часів «Анни-Марії» «Ти подобаєшся мені», який був записаний у 1992 році. За задумом співака, на диск «Ти подобаєшся мені, All versions» мають вміститися варіанти пісні Сергія Лазо в різноманітних стилях — джаз, свінг, марш, класика, босанова, анплагд, клубні версії і акапела.

«ВІА ГРІ» час запасатися памперсами

«ВІА ГРІ» час запасатися памперсами

Очевидно, нашим демографам таки час зацікавитися групою «ВІА ГРА», яка, на радість усім, аж ніяк не збирається підтакувати невтішній статистиці народжуваності. Два роки тому, коли «ВІА ГРА» ледь почала вбиратися в шоу-бізнесове пір'я, народжувати вирішила Надія Грановська. Віра Брєжнєва влилася у колектив, уже будучи мамою трирічної Софійки. А ось тепер у декретну відпустку пішла Аня Сєдакова. Особу майбутнього татуся офіційно ніхто поки що не називав, сама ж Аня не спростовувала небезпідставні чутки про свій роман з київським динамівцем Валентином Белькевичем... Народжуватиме Сєдакова наприкінці осені. Чи повернеться вона в групу, наразі невідомо. Хоча, як запевняють продюсери дівчат, пішла Аня без скандалу, і дорога назад для неї залишатиметься відкритою. (До речі, Надя повернулася з декрету вже за місяць після народження сина Ігоря).

Рок-н-рол живий, а ти ще також?

Рок-н-рол живий, а ти ще також?

Знаєте, скільки зрілих музикантів, які в минулому були королями танцмайданчиків, оркестрів, крутих ресторанів, рок-груп, незадоволені новим музичним поколінням і новою музикою? Їм, часто небезпідставно, здається, що молодняк пішов не той, жадібний до швидких грошей, але непрофесійний, що нинішнім «звьоздам» не вистачає освіти і музичної культури, що вони кричать замість співати і бринькають замість того, щоб грати. Але розмови музичних зубрів на кухні залишаються розмовами. Що далі? Далі вони йдуть по домівках і слухають музику своєї молодості, своїх кумирів. А який вихід, скажете ви. Грати самим. Так і вчинили п'ятеро досвідчених київських музикантів, у 2001 році організувавши групу Rockin' wolves і розпочавши з нею похід по тих закладах, де живу музику подають як основну страву, а на гарнір — уже всякі коктейлі, більярди, фешн-канал і бурітос. Рок-н-рольні вовки (так перекладаються Rocin' wolves) Сергій Рибалкін, Григорій Махно, Іван Давиденко, Валерій Латанюк і фронтмен Олег Мінов «узяли» публіку тим, що співали рок-н-рольну класику, ремікси хітів 50-60-х років, намагаючись максимально реконструювати ту манеру виконання і той драйв.

«Ciгeт»: там, де нас не було

«Ciгeт»: там, де нас не було

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Але будемо. 17 травня в прес-центрі УНІАН відбулась прес-конференція, присвячена історії, організаційним моментам і головне — чіткому розтлумаченню українцям, як потрапити на фестиваль «Сігет». Запитаєте, навіщо нам дізнаватись про розклад потяга, який їде від Києва до Будапешта, як прямувати до Чопа, а потім — набивати сідниці в електричці аж до столиці Угорщини і витрачати 15 євро за вхід на один день чи заощаджувати, купуючи за 80 — аби перебувати там аж тиждень? Бо угорський фестиваль, одна з найбільш культових і популярних щорічних подій не лише Європи, а й світу, за дванадцять років свого існування наполегливо ігнорував будь-які музичні починання України, а цього року за власною ініціативою запросив виступити групу «ВВ». Угорські організатори стверджують, що вже час розширювати слов'янські кордони фестивалю, а якість сучасної української музики нарешті дозволяє це зробити. Сам Олег Скрипка зізнався, що відвідував минулий «Сігет» як пересічний меломан і про можливість виступити на справді грандіозному і неординарному фестивалі міг би почати мріяти лише через кілька років. Каже, що запрошення — справжній сюрприз, а не вдала робота менеджерів з українського боку. Неабиякий рівень організації дозволяє чітко вказати виступ українців вже зараз: «ВВ» заграє на сцені WAN2, престижній сцені від популярного угорського музичного журналу, 9 серпня з 20 до 21 години. До речі, варто згадати про різні види майданчиків, час проведення фестивалю та організаційні плани, бо, схоже, частина наших на «Сігет» обов'язково дiстанеться. Зрештою, не такі вже й великі гроші — протягом літа можна назбирати.

Дикі танці Януковича

Дикі танці Януковича

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Учора, відразу після вранішньої розмови Віктора Януковича з новонародженою мегазіркою Русланою Лижичко, Україна дізналася, що імідж Прем'єр-міністра здобув одну прикрасу — переможниця «Євробачення-2004» стала радником голови українського уряду на громадських засадах. То нічого, що Руслана не розуміється на політиці й не збирається влаштовувати передвиборчі концертні тури Україною на його підтримку — вже сам її нічого не обіцяючий статус радника і «фото на згадку» разом з Віктором Федоровичем прикрашає реноме двічі судимого кандидата в президенти в очах зачарованого співачкою загалу. Проміння слави Руслани Лижичко впало й на Віктора Януковича і дещо розгладило підозрілі зморшки на його портреті.
«Я не розбираюся в політиці», — чесно і щиро зізналася Руслана. Так, зате політика розбирається в Руслані.

Всі статті рубрики