Мер «погорів» на хабарі
Співробітники Управління боротьби з організованою злочинністю затримали «на гарячому» під час отримання хабара міського голову Олександрівки Кіровоградської області. Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області Валерій Дерновий, мер вимагав у бізнесменів гроші за вирішення питання про надання в оренду ставків, а передача грошей відбувалася на кордоні між Черкащиною та Кіровоградщиною. Наразі прокуратура вирішує питання про порушення кримінальної справи.
Сьогодні стартує безстрокова акція непокори підприємців
Пресинг iз боку правоохоронців щодо учасників антиподаткового майдану — ось основна причина нової акції непокори, яку Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу анонсувала по всій Україні. За словами координатора Асамблеї Ігоря Гурняка, окрім вимог щодо припинення викликати на допити противників прийняття Податкового кодексу, підприємці також і надалі наполягатимуть на відміні документа, відставці уряду й перевиборах до парламенту вже у цьому році.
«Так тобі й треба?»
Поліція Таїланду не вірить розповіді українського інженера Анатолія Вдовиченка, який стверджує, що його 14 років змушували працювати, як раба, на фабриці кисневого обладнання в Бангкоку. Поліцейські стверджують, що хоч паспорт Вдовиченка був у власника фабрики, але під збройною охороною інженера не тримали. Поліція також зазначає, що робота не була безкоштовною, бо Вдовиченку платили 32—64 долари на тиждень, однак про це він і сам згадував раніше, пояснюючи, що цих грошей не вистачало навіть на харчування. За контрактом же він мав отримувати близько тисячі доларів за місяць. І свої гроші за 14 років примусової роботи Анатолій Вдовиченко має намір відсудити. Натомість тайські правоохоронці закидають Вдовиченкові, що він продовжував працювати в їхній країні, коли скінчився термін дії його дозволу на роботу. Тим часом власнику фабрики, який утримував українця в неволі, висунули звинувачення у використанні праці іноземця, який не мав дозволу на роботу, а також у невиплаті зарплатні.