Принцеса-воїн

Принцеса-воїн

Європейські (і не лише) видання активно коментують конкурс Євробачення та сенсаційну перемогу на ньому української співачки Руслани. Звернемося передусім до видань тих країн, глядачі яких виставили нашій тріумфаторці найвищу оцінку — 12 балів.

Браво, ЄвроРуслана!

Браво, ЄвроРуслана!

«Перше, що я зроблю вдома, стану на коліна і поцілую рідну землю», — заявила Руслана журналістам у Стамбулі. Перше, що вона зробила вчора по приїзді з Туреччини, — стала на стіл і при спалахах фото- та кінокамер продемонструвала те, що принесло Україні славу, а нам усім — гордість за причетність до неї: прозорий прямокутник, приз переможця «Євробачення-2004». Весела й захрипла, закутана у жовто-блакитний прапор України, Руслана заявила: «Ми підкорили Європу щирістю». Президент НТКУ Олександр Савенко, який був у групі підтримки Руслани в Стамбулі, каже, що конкретно про «Євробачення-2005», яке пройде в Києві, він буде готовий говорити вже за три тижні.
Сьогодні хочеться забути про геть усі жанри журналістики і на всю шпальту величезним кеглем написати: «Україна — найкраща країна!». Цю фразу Руслана виголосила на всю Європу в ніч iз суботи на неділю і своєю тріумфальною перемогою на «Євробаченні-2004» довела, що інакше бути просто не може.

Всі статті рубрики