Новий світ пані Сміт

Новий світ пані Сміт

Анна Ніколь Сміт знову вигадала собі нове заняття, аби не нудьгувати й додати собі трохи зайвих грошенят. Колишня модель журналу «Плейбой», «обличчя» торгової марки Guess і багатюща вдова мільйонера Джея Говарда Маршалла (перед тим як померти, 90-річний дідусь заповів своїй повногрудій «половині» більшу частину статків) вирішила підзаробити не власним тілом, а власним ім'ям. Разом із компанією Von Dutch 36-річна Анна Ніколь запускає однойменну лінію одягу. Вочевидь, ця ідея сяйнула розкішній білявці після того, як для участі в рекламній кампанії засобу для схуднення «Трім Спа» їй довелося скинути 27 кілограмів. Улюблений одяг, звісно, став завеликим.

Під яблунею — яблуко до яблука

Під яблунею — яблуко до яблука

Знаменитостей чомусь здебільшого тягне до знаменитостей. Такі винятки, як знайомство Ніколаса Кейджа зі звичайною офіціанткою, котра незабаром стане місіс Кейдж, або одруження Джулії Робертс із другим асистентом оператора, лише підтверджують правило. Зрештою, зірок можна зрозуміти: ну з ким же їм іще знайомитись, як не з колегами по цеху? По-перше, на інших немає часу, по-друге, біднота видатних шоу-бізнесових осіб не цікавить, а всілякі мільйонери рідко працюють невідомими клерками або продавцями цигарок. І, нарешті, з кимось «пересічним» зустрічатися просто небезпечно: у 99 випадках зі 100 їх цікавитиме не особистість, а гроші й слава нової пасії.

Ховайте бретельки від стороннього ока

Ховайте бретельки від стороннього ока

В одному з американських штатів знову ухвалено ідіотський закон. Щоправда, порівняно із забороною носити взуття зі штучної лакованої шкіри, яка діє у Пенсільванії, або стригти бороду «а ля цап», що категорично не дозволено у Массачусетсі, табу на прилюдну демонстрацію спідньої білизни здається дуже навіть «нормальною» вимогою. Однак річ у тому, що влада штату Луїзіана, яка днями й видала відповідний указ, мала на увазі зовсім не розгулювання вулицями у відвертих «стрінгах» або сімейних трусах, а й банальне (і, до речі, дуже модне) просвічування ліфчика крізь прозору кофтинку чи там невинну лінію трусиків над штанцями із заниженою талією...

Перетворив мільйони на сміття

Перетворив мільйони на сміття

Складно знайти людину, яка не мріяла б виграти в лотерею кілька мільйонів «на кишенькові витрати». Однак це тільки здається, що, отримавши за одну гривню суму із шістьма нулями, можна щонайменше кілька років жити на широку губу. Як переконався колишній британський сміттяр Майкл Керролл, витрачати дармові статки значно легше, ніж зароблені власним горбом.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У мужика в дорозі зламалася машина. Ну, він з'їхав на узбіччя і давай під капотом колупатися.
Раптом голос:
— Чуєш, мужик, подивися розподільник запалювання...
Мужик повернувся — а перед ним чорний кінь стоїть:
— Та точно тобі кажу — перевір розподільник...
Мужик перевірив — точно, він барахлить... Завів машину, доїхав до найближчого бару, взяв склянку горілки і розказав барменові про пригоду з конем у їхній місцевості.
— Добре, що чорний кінь підійшов, а не білий, — відповідає бармен.
— ?!
— Та білий кінь ні чорта в машинах не розуміє...

Всі статті рубрики