У Лондоні засудили на довічне ув’язнення принца
Лондонський суд засудив саудівського принца Сауда бін Абдулазіза бін Насира бін Абдулазіза ас–Сауда до довічного ув’язнення за вбивство слуги. За даними слідства, чоловіка, з яким принц три роки подорожував по всьому світу, було жорстоко побито в номері лондонського готелю. Причиною смерті 32–річного слуги стали черепно–мозкові травми. Суд також дійшов висновку, що у відносинах між принцом і його слугою був певний «сексуальний елемент», хоча ас–Сауд заявляє, що він не гомосексуаліст. І не дивно, адже за нетрадиційну сексуальну орієнтацію у Саудівській Аравії загрожує страта. За словами Сауда, вбитий був його другом. Принц визнав, що сталося вбивство, але вважає його ненавмисним.
Ас–Сауд — онучатий племінник короля Саудівської Аравії Абдалли, належить до молодшої лінії королівської родини і не міг скористатися дипломатичним імунітетом.
Росія передала Польщі звіт про катастрофу під Смоленськом
Росія передала Польщі проект звіту за підсумками розслідування катастрофи літака польського президента Леха Качинського під Смоленськом. Як повідомляє агенція «Інтерфакс», передача документів відбулася вчора в Москві під час зустрічі заступника голови Міждержавного авіаційного комітету Олексія Морозова з уповноваженим представником Польщі Едмундом Кліхом. У Варшави є 60 днів для знайомства зі звітом і коментарями. Після того як польські експерти завершать його аналізувати, звіт буде оприлюднено.
Путін — другий у російському сегменті інтернету
Незважаючи на те, що у Володимира Путіна немає власного блогу в інтернеті, чинний прем’єр–міністр Росії став другим за популярністю політичним блогером Рунету після президента. Нагадаємо, Дмитро Медведєв віднедавна має блог на «Твіттері», куди регулярно пише. За результатами соціологічного опитування, проведеного аналітичною компанією Profi Online Research, президент є найпопулярнішим інтернет–користувачем у Росії (опитано 1200 осіб у віці від 21 до 40 років із 13 російських міст). Уявний блог Путіна, у якого насправді немає жодного блогу, «читають» 22 відсотки респондентів.