Сьогодні вночі було залито останній куб бетону для влаштування ригелів верхнього ярусу трибун VIP–зони. Встановлення одного ригеля (похилої балки, що кріпиться до вертикальних стовпів та підтримуватиме трибуну з глядачами) займає в середньому 30 днів, утім останні три ригелі встановили всього за 10, аби встигнути до холодів, бо взимку працювати з бетоном неможливо. Коментуючи завершення чергового етапу будівництва, директор «Київміськбуду», головного підрядника будівництва, зазначив, що загалом під час реконструкції було встановлено 119 тисяч кубічних метрів конструкцій та перероблено 37 тисяч тонн металопрокату. Для того щоб устигнути в строк, над установленням ригелів цілодобово працювали 70 робітників.
За словами Ігоря Козявкіна, директора компанії «Комотек», що займалася виготовленням і проектуванням ригелів, для того щоб в «Олімпійському» з’явилася нова VIP–зона, довелося втрутитися в первісну конструкцію стадіону та демонтувати 20 ригелів та їх компонентів, замінивши іншими деталями. Таким чином трибуни для «поважних персон» будуть органічно вмонтовані в чотириповерховий корпус VIP–зони. Арматуру ригелів виготовляли на заводі «Криворіжсталь», для цього навіть було виплавлено спеціальний сплав, що пройшов усі випробування. Бетонування також проводили спеціальними марками бетону. На один ригель потрібно було 36 кубометрів бетону та 11 тонн металу.
Ще навесні міністр у справах сім’ї, молоді та спорту заявляв про те, що темпи реконструкції відстають на п’ять місяців. Нині «Київміськбуд» звітує про точне дотримання графіку робіт. Утім без конфузів не обійшлося: встановлення останнього ригеля хотіли продемонструвати пресі, однак запізнилися на 12 годин. «Таке відставання невелике, проте, на мою думку, воно просто неприпустиме», — зазначив Жітес Аркіссандаш, директор НСК «Олімпійський». Його було призначено на цю посаду в квітні. У 2003—2004 роках бельгієць Аркіссандаш займався будівництвом стадіону португальської «Бенфіки». За його словами, будівництво «Олімпійського» — особливий проект тому, що це державний об’єкт: «Коли я прийшов сюди, мені казали, що тут ніхто насправді не хоче, щоб стадіон був збудований у термiн. Не знаю, чи все ще існують такі настрої, але мене це не обходить. Я маю завдання завершити цей проект до 31 червня, і це найголовніше».