22 мільярди доларів
становить товарообіг між Україною і Росією. За останні сiм місяців він зріс удвічі, повідомив перший віце–прем’єр–міністр України Андрій Клюєв. Він висловив переконання, що при таких темпах зростання річний рубіж у 50 мільярдів доларів — цілком реальне завдання.
2,7 мільярда
кіловат–годин становить експорт української електроенергії, який за дев’ять місяців зрiс на 2%. Як повідомили в Міністерстві палива та енергетики, 77% від загального обсягу українського експорту електроенергії припало на поставки в напрямку до Білорусі. Із січня по вересень експорт електроенергії до Угорщини скоротився більш ніж на 73,5%, до Словаччини — на 76,9%, а до Румунії виріс на 98,1%.
317,34 мільйона
тонн вантажів перевезли залізниці України за дев’ять місяців поточного року. Це на 12,4 відсотка більше, ніж за відповідний період 2009–го. Зокрема, впродовж січня—вересня цього року на 38,7% зросли обсяги імпортних перевезень, на 11,2% — експортних, на 13,4% — внутрішніх та транзитних — на 3,6 вiдсотка.
37,3 мільйона
тонн зерна вже зібрали аграрії, повідомляють у Міністерстві аграрної політики України. Водночас соняшник зібрано з площі 3,7 мільйона гектарів, отримано 5,9 мільйона тонн насіння. Цукровий буряк зібрано з площі 289 тисяч гектарів, накопано 8,6 мільйона тонн коренеплодів. Сою зібрали з площі 683 тисячi гектарів, отримавши 1 мільйон тонн насіння.
8,5 мільйона гектарів
становлять прогнозовані площі посіву озимих культур на зерно. Це майже на 600 гектарів більше, ніж планувалося на початку посівних робіт. Загалом в Україні станом на 11 вересня всі категорії господарств посіяли 6,7 мільйона гектарів озимих зернових культур, що становить 78% від прогнозу, повідомили в прес–службі Міністерства аграрної політики.
7 мільйонів гривень
виділив Кабінет Міністрів України на облаштування спортмайданчиків поблизу житлових будинків та у місцях масового відпочинку. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації вже подають заявки про потребу на такі майданчики.
47,838 тисячi
легковикiв виробляють в Україні за рік. Упродовж січня—вересня їхнє виробництво скоротилося на 15 відсотків, повідомили в Асоціації автовиробників України «Укравтопром». Водночас виробництво автобусів за дев’ять місяців цього року зросло в 2,4 раза. Також в Україні зросло виробництво вантажних автомобілів.
44 відсотки
українців вважають, що країна прямує до нестабільності. Про це на прес–конференції повідомив головний дослідник Міжнародної фундації з виборчих систем Ракеш Шарма, посилаючись на результати дослідження «Ставлення українців до адміністрації Януковича і державних справ в Україні». При цьому лише 21% респондентів упевнені, що Україна прямує до стабільності, решта ж опитаних не визначилася з відповіддю.