Уряди України та Угорщини домовилися про права нацменшин
Ця угода є результатом кількох тижнів інтенсивних переговорів на рівні угорських та українських експертів за участі політичних організацій угорської громади Закарпаття та церкви. >>
Голова Тростянецького районного осередку Народної партії Микола Панкін того дня не чекав несподіванок. Підготував документи для того, щоб подати список членів дільничних виборчих комісій від партії, і ніс їх здавати. Але дорогою документи у пана Миколи... забрали.
«Мене зупинив однопартієць, заступник голови районної ради Степан Сотников, запросив зайти до нього в кабінет, аби ще раз поглянути на список. А коли розгорнув папери, заявив раптом, що документів не віддасть — список йому не сподобався», — розповів на прес–конференції Микола Панкін.
Сотников перебіг до кабінету голови райради, але й тут Миколі Панкіну не вдалося повернути паперів. Аби припинити суперечку, довелося викликати міліцію. Правоохоронці документи забрали, але керівникові партосередку не повернули. Більше того, довелося писати пояснення, бо Сотников звинуватив Панкіна у спробі його побити.
Звільнившись від клопотів, Микола Панкін знову підготував необхідні документи і таки встиг подати до комісії. Проте об одинадцятій вечора його розбудив дзвінок: із комісії повідомляли, що заступник начальника Тростянецької міліції Олег Авершин прийшов забирати вже зареєстровані документи і запропонував натомість свої. Треба віддати належне, жодних замін йому не дозволили.
Історія схожа на анекдот, але сміятися Миколі Панкіну не хочеться. Він цікавиться: чому чиновники перешкоджають нормальному виборчому процесу? «Ми в одній коаліції з Партією регіонів, і я підтримую її в цілому. Але її члени на місцях цю політику спотворюють. Щодо нашої організації, то вважаю, якщо людина хоче працювати на іншу політсилу, хай просто здасть партквиток і не числиться в Народній партії. А то заходжу до нашого однопартійця — а у нього грамота Партії регіонів. То кого він врешті підтримує?» — обурюється Панкін.
Режисером тростянецьких чудасій пан Микола називає конкретну людину — колишнього голову райдержадміністрації, який утратив свою посаду у 2005 році, Миколу Березіна. Хоча говорить, що той — людина в районі дуже непопулярна, бо за свого керування завдав тут немало шкоди. Колишні соратники підтримують його й намагаються чинити в районі свою політику, і політика ця — на підтримку Партії регіонів.
Ця угода є результатом кількох тижнів інтенсивних переговорів на рівні угорських та українських експертів за участі політичних організацій угорської громади Закарпаття та церкви. >>
Кароль Навроцький ще не встиг як слід освоїтися у президентському палаці, а вже відкрив новий фронт. >>
Чимало людей, особливо тих, хто має певний статус, надягають різні маски: влади, героїзму, правоти, переконаності, страху. >>
Дипломати Євросоюзу відреагували на чергову хвилю терору росіян проти мирних мешканців України. На їхню думку, масовані повітряні удари по території України свідчать про те, що росія зазнає невдач на полі бою та стрімко вичерпує власні ресурси. >>
Президент США Дональд Трамп під час візиту до Китаю закликав лідера КНР Сі Цзінпіня допомогти із завершенням російсько-української війни. >>
Україна молода, зібрала коментарі політиків, експертів та лідерів громадської думки з цього приводу. >>