Феєрверк до річниці терактів

Феєрверк до річниці терактів

Якраз напередодні річниці терористичних актів у вінницьких маршрутках (які, нагадаємо, сталися торік 6 та 20 травня) над містом знову прогримів вибух. Після нього в обласну лікарню імені Пирогова доставили 40-річного громадянина Р. з опіками та рваною раною правої руки — травми, найочевидніше, були отримані внаслідок вибуху.

Хто поб'є рекорд Пікассо?

Хто поб'є рекорд Пікассо?

Картина Пабло Пікассо Garcon a la Pipe («Хлопець з люлькою») була продана позавчора увечері на аукціоні «Сотбіс» у Нью-Йорку за рекордну суму в 104 млн. доларів. Новий власник картини побажав зберегти анонімність. Попередній ціновий рекорд було встановлено 1990 року, коли картина Вінсента Ван Гога «Портрет доктора Гаше» була продана за 82,5 млн. доларів.

Не вiдстали вiд Саддама

Не вiдстали вiд Саддама

«Це найважча криза Америки з початку війни в Іраку» — написала вчора німецька газета «Тагесшпігель». І мова зовсім не про так і не знайдену зброю масового знищення, яку вже навіть американська преса називає «зброєю масового зникнення», мова не про фактичне повстання іракців проти окупаційних військ, мова навіть не про тих більш ніж 700 американських військовослужбовців, які загинули в Іраку під час бойових дій. Більш за все цьому іміджу Америки зашкодили останні повідомлення про приниження та тортури, що їх окупаційні війська чинять над іракцями. «Підтвердження фактів, що американські солдати сексуально принижували та піддавали тортурам іракців, доводячи їх навіть до смертельних випадків, знову поставило під знак запитання сенс всієї цієї війни. Чого варті аргументи, що війна служила звільненню від режиму, який піддавав тортурам та вбивав, якщо «визволителі» також гвалтують та піддають тортурам?» — запитує оглядач німецької газети.

Голод — не тітка, особливо якщо він любовний

Голод — не тітка, особливо якщо він любовний

Ніч. Сирне кружальце повновидого місяця заглядає в котел, який булькає невідомим варивом. «Це приворотне зілля», — на німе запитання з усмішкою відповідає Олег Скрипка, і я йому вірю. Бо як же інакше, адже знаходимося ми на високому пагорбі Старокиївської гори, неподалік закинутого монастирського цвинтаря, і гуляємо сороміцькі вечорниці. Це останні «домашні» гуляння, бо, за народними звичами, на початку травня починається «вулиця». Звичайні відвідувачі столичних пагорбів з неприхованою цікавістю підтягувалися до дивного натовпу, що ряснів вишиваними сорочками, плахтами, жупанами, смушевими шапками і кольоровими стрічками, а коли в голову вдаряла самогонка, запропонована господинями дійства, і весела музика троїстих, вони вже ставали частиною барвистого печворку жупанів і юпок.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Ще одна перемога без троянд і без крові

Ще одна перемога без троянд і без крові

У ніч із середи на четвер, взявши курс на Москву, в батумське небо піднявся літак із Асланом Абашидзе на борту. Так Аджарію покидав її «лев», який 13 років міцно тримався за посаду керівника автономії. Опозиція тріумфувала всю ніч, натовп, котрий до самого ранку піснями і танцями виражав свою ейфорію, не міг втриматися, щоб не здійснити публічний, хоч і заочний, акт наруги над поваленим вождем. Крісло Абашидзе, винесене з його кабінету у Верховній раді Аджарії, розтрощили і спалили перед пам'ятником його діда — Мемеда Абашидзе, який стояв біля витоків створення автономії. Інші речі з резиденції екс-керівника, разом із цінними подарунками, розібрали на сувеніри.

Всі статті рубрики