Вхід і вихід приміщення мерії перекрили найактивніші протестувальники, які прикували себе ланцюгами до огорожі. Люди переважно похилого віку вимагали повернення своїх коштів. Терміни дії договорів iз кредитною спілкою «Добробуд» у більшості вкладників закінчилися більше року тому, утім ані своїх грошей, ані відсотків вони отримати не можуть.
Вкладниця Наталя, мешканка Донецька, розповідає, що термін дії її договору закінчився у 2009 році. Відтоді керівництво «Добробуду» «годує» жінку обіцянками, що її проблему вирішать одразу після того, як члени спілки, що взяли гроші, повернуть кредити (ці «нечесні» люди позичили у спілки близько 12 мільйонів гривень. — Авт.). За рік керівництво спілки змінилося — голову «Добробуду», за словами Наталії, звинувачують за кримінальною статтею, а нове тимчасове правління тільки розводить руками: мовляв, ніхто грошей не несе, то їх і немає. Люди впевнені, що боржники — близькі та рідні затриманих керівників.
Потерпілих від «Добробуду» немало й у Києві. Філія кредитної спілки розташовувалася у центрі столиці. Кияни взагалі в розпачі, бо вплинути на ситуацію не можуть: регіональне відділення закрили, а яка ситуація в головному, Донецькому, офiсi — невідомо, зв’язатися з правлінням телефоном неможливо.
Сава МАКСИМЧУК