Головним підсумком першого раунду палестино–ізраїльських переговорів на найвищому рівні, що відбувся у Вашингтоні, стала домовленість про нову зустріч. По завершенні переговорів делегацій Ізраїлю на чолі з прем’єр–міністром Беньяміном Нетаньяху та Палестинської Автономії під керівництвом Махмуда Аббаса спеціальний посланець США на Близькому Сході Джордж Мітчелл повідомив, що два лідери домовилися продовжити розмову 14 та 15 вересня. І знову, як і під час нинішніх переговорів, за участі посередників — самого Мітчелла та держсекретаря США Хілларі Клінтон. Сторони також повідомили, що відбудеться серія прямих зустрічей, метою яких є досягнення рамкового мирного порозуміння між Ізраїлем та ПА впродовж найближчого року.
Результати першого раунду переговорів на Близькому Сході та у світі загалом зустріли з поміркованим оптимізмом. Аналітики надалі сходяться на думці, що шанси на успіх переговорів і надалі дуже малі. Найбільш чутливими питаннями залишаються єврейські поселення на палестинських територіях та статус Східного Єрусалима, який палестинці бачать столицею своєї майбутньої держави. Щоправда, в інтерв’ю одній з ізраїльських газет колишній глава уряду Ізраїлю, а тепер міністр оборони Ехуд Барак заявив про можливість передачі палестинцям частини міста задля досягнення миру.
Думки самих палестинців у ставленні до відновлення переговорів розділилися. Одні готові йти на болючі компроміси, а інші, передусім представники радикального руху ХАМАС, який править у Секторі Газа, рішуче виступають проти будь–яких переговорів з Ізраїлем. Представник ХАМАСу Самі Абу Зухрі заявив, що Махмуд Аббас узагалі не має права говорити від імені всіх палестинців, а голова політбюро руху Халед Машааль назвав переговори з ізраїльтянами «невільницьким ринком iз продажу Палестини, де всі накази йдуть з Америки». Також ХАМАС заявляє про об’єднання сил 13 воєнізованих угруповань для «ефективніших атак» проти Ізраїлю.