Чотири медалі. Таїсія Онофрійчук успішно виступила на етапі Кубка світового виклику в Румунії
Чемпіонат Європи з художньої гімнастики наприкінці весни був лише великою проміжною зупинкою в змагальному календарі найкращих грацій світу. >>
Бокс
Чемпіон IBF і WBO в надважкій вазі Володимир Кличко та нігерієць Самуель Пітер погодили умови проведення бою, який відбудеться 11 вересня на 55–тисячному стадіоні у Франкфурті–на–Майні. «У четвер у Лос–Анджелесі всі папери будуть підписані. Це були відносно легкі переговори», — цитує Пітерового промоутера Боба Арума агенція ESPN. Офіційне оголошення про поєдинок прозвучить на прес–конференції в понеділок.
Футбол
Тренер збірної України Мирон Маркевич повідомив, що цього року його підопічні не зіграють спаринг із командою Аргентини. Замість неї в товариському матчі 12 жовтня нашим суперником може бути Уругвай або Чилі, з якими ведуться перемовини.
Тим часом штаб «синьо–жовтих» оголосив імена викликаних на зустріч із голландцями, що відбудеться 11 серпня в Донецьку. У списку лише один новачок — захисник «Дніпра» Євген Чеберячко. А от Голландія зіграє повністю оновленим складом: Берт ван Марвейк вирішив не везти до України тих, хто взяв «срібло» ЧС–2010, а перевірити зміну.
Теніс
Українець Олександр Долгополов пройшов другий раунд ґрунтового турніру АТР у хорватському Умазі, перегравши господаря Франко Скугора — 7:6, 6:3.
* * *
У другому колі турніру WTA в американському Стенфорді донеччанка Ольга Савчук поступилася полячці Агнешці Радванській (3) — 6:7, 2:6.
Баскетбол
Новим головним тренером «Донецька» став серб Саша Обрадович, відомий в Україні за роботою з БК «Київ».
Велоспорт
Переможець «Тур де Франс–2010» іспанець Альберто Контадор вирішив залишити «Астану», хоча керівництво казахстанської команди пропонувало йому продовжити контракт.
Чемпіонат Європи з художньої гімнастики наприкінці весни був лише великою проміжною зупинкою в змагальному календарі найкращих грацій світу. >>
«Червоний Бик» звик до домашніх перемог. Останніми роками траса в австрійському Шпільбергу була особистими «мисливськими угіддями» для нідерландця Макса Ферстаппена, а трибуни на схилах наповнювалися помаранчевим. >>
Усе, що тільки міг виграти Олександр Усик на профі-ринзі, він зробив з лишком. >>
Футбольний чемпіонат світу-2026 проходить під знаковим протистоянням двох найкращих гравців сучасності — аргентинця Ліонеля Мессі та португальця Кріштіано Роналду. >>
Українська легкоатлетка, стрибунка у висоту Ярослава Магучіх провела свій другий старт у "золотому" Континентальному турі, який пройшов у Загребі (Хорватія). >>
Не так давно в Україні завершився футбольний сезон 2025/2026 років, а тріо учасників єврокубків вже розпочало підготовку до нового. >>