За останні півроку при реєстрації своїх дітей українці найчастіше обирали традиційні імена: жіночі — Анна (Ганна), Дар’я (Дарина), Софія, Діана, Марія, Вікторія, Тетяна, Крістіна (Христина), Єлизавета, Ангеліна, Вероніка; чоловічі — Артем, Денис, Данііл (Данило), Олександр, Андрій, Богдан, Дмитро, Нікіта (Микита), Назар, Кіріл (Кирило). А найпопулярнішими стали Анастасія та Максим. Про це повідомляє прес–служба Міністерства юстиції. В усіх регіонах залишаються популярними такі давньослов’янські імена як Владислав, Станіслав, Ярослав, Святослав, Ростислав. При цьому, якщо у Волинській, Житомирській, Одеській областях давньоєврейське ім’я Злата опинилося серед нетрадиційних, то в Дніпропетровській області — серед найпопулярніших. Популярне в Криму ім’я Кіра на Одещині потрапило до рідковживаних. А ім’я Назарій, яке популярне у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій областях, у Харківській потрапило до рідкісних. У більшості регіонів України були зареєстровані дівчатка з грецьким ім’ям Євангеліна.
Досить часто, за бажанням батьків, дітям присвоюють імена, які не відповідають правилам правопису і можуть в подальшому спричинити колізію при оформленні документів. Наприклад, зустрічаються такі форми імен як Владімір, Данііл, Кірілл, Філіп, Архілес, Радіон. Трапляються такі незвичні форми імен як Катіріна, Лізавєта, Алона, Павла, Русана, Єлісавета, Иллана, Николиня.
Вистачає, як завжди, і доволі дивакуватих імен. Так, за останнє півріччя в Україні з’явилися малюки з іменами: Тамерлан, Меркурій, Фадей, Спартак, Кармеліта, Патрина, Аллєгра, Чабука, Хрусталіна, Либідь–Тетяна, Естер–Адесса, Ніл, Азимаой, Жаклін–Нанйіп, Султанпаша. «Колекцію» дивних імен також можуть поповнити імена на кшталт: Віват, Нац, Мартін Лютер та Добриня Нікітіч.