«Хочу — покараю, хочу — помилую...» Кубинську сальсу від гарцювання Дональда Трампа поки рятує Іран
Уже понад пів століття тривають навколокубинські внутрішньо- та зовнішньополітичні ігри. >>
Партія «Наша Україна» пропонує створити в парламенті тимчасову слідчу комісію для розслідування ситуації з голосуванням за проект закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики. «У ніч на 2 липня 2010 року правляча коаліція здійснила нахабну фальсифікацію голосування парламенту. Без будь–якої гласності, при припиненій трансляції телеканалу «Рада», опівночі не більше ніж 50 «кнопкодавами» з коаліції був ухвалений закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики», — йдеться у заяві «НУ».
На думку «нашоукраїнців», купка представників однієї сили здійснила спробу узурпації влади в єдиному органі законодавчої влади. І проголосували за закон, який суперечить національним інтересам України. «Реалізація цього акту загрожує самим основам існування Української держави, завдає шкоди державному суверенітетові, територіальній цілісності і недоторканності України. Адже вилучення пунктів про інтеграцію в НАТО ставить під загрозу безпеку нашої держави», — вважають у «НУ».
«Нашоукраїнці» наголошують, що 2 липня було порушено низку положень Конституції, зокрема, про те, що народний депутат має боронити суверенітет і незалежність країни, засідання парламенту проводяться відкрито, а депутати голосують особисто. «Недаремно у народі кажуть, що усі чорні справи робляться під покровом ночі».
Народний депутат Андрій Парубій вважає, що закон про засади внутрішньої та зовнішньої політики, ухвалений парламентом, — це закон залежної держави. «Опівнічний фарс із голосуванням ще раз засвідчив, що теперішня українська влада нехтує Конституцію, працює не на національні інтереси України, а обслуговує інтереси Росії», — підкреслив Парубій.
Уже понад пів століття тривають навколокубинські внутрішньо- та зовнішньополітичні ігри. >>
Політика — це завжди баланс між образом і реальністю. Але іноді образ стає настільки гіпертрофованим, що починає пожирати свого носія. >>
Хитросплетіння воєн, ідентичність назв військових дій усе більше вказують на їх спільне походження та узгодженість. >>
Офіційний Київ очікує, що після Великодня до України вперше прибудуть з візитом спецпосланець президента США Стів Віткофф та зять Дональда Трампа Джаред Кушнер. >>
Дії суміжного підрозділу 425-го окремого штурмового полку «Скеля» у районі Гришиного Донецької області, досліджує вище військове командування. >>
Світ продовжує штормити війнами. Локальні конфлікти давно вже такими не є. Усі вони пазли однієї картини планетарного пожарища війни. >>