16 мільярдів гривень
становить бюджет міста Києва на поточний рік. Із них майже 66,5 мільйона гривень — дефіцит головного фінансового документа столиці, який уже підписав міський голова Леонід Черновецький. Зокрема видатки зафіксовані на позначці 13 мільярдів 534 мільйони гривень. Ще 2,5 мільярда — видатки спеціального фонду. Цікаво, що 1 мільярд 687 мільйонів гривень від загальної суми кошторису столиці — субвенція з державного бюджету.
236 мільйонів гривень
виділив Кабінет Міністрів Харківському заводу імені Малишева на виробництво броньованої техніки для потреб української армії. Як повідомив перший віце–прем’єр–міністр Андрій Клюєв, завдяки цьому Збройні сили вже до кінця року отримають сучасну бронетехніку вітчизняного виробництва. Клюєв також додав, що найближчим часом уряд також планує виділити кошти на закупівлю військово–транспортної авіації.
126 мільйонів гривень
планують спрямувати на інформаційне забезпечення футбольного турніру Євро–2012 до 2012 року в Донецьку. Відповідна сума закладена в міській цільовій програмі проведення в місті футбольного дійства, яку затвердили депутати міської ради. Зокрема, зазначається в документі, лише для забезпечення оптимальних умов для роботи засобів масової інформації і журналістів, а також телевізійного висвітлення подій передбачається створити прес–центр на тисячу місць.
12 мільйонів гривень
виділив Міністерству з питань надзвичайних ситуацій Кабінет Міністрів на розмінування Інкерманських штолень у Криму. Як повідомив очільник МНС Нестор Шуфрич, відомство також планує завершити роботи з виявлення, вивезення і знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни з прибережної зони ландшафтного музею «Керченська фортеця». Шуфрич також додав, що з початку січня сапери МНС знешкодили 14 тисяч вибухонебезпечних предметів.
902 тисячі курортників
відвідали Крим з початку цього року. Це на 14,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період попереднього року, повідомив заступник міністра курортів і туризму півострова Олександр Чертов. Чиновник також уточнив, що нині в АРК функціонують 446 санаторно–курортних установ. А притік туристів, особливо з Росії, пояснив кризою і вищою вартістю відпочинку в РФ, порівняно з українськими курортними зонами.
1190 квартир
продано на столичному ринку нерухомості в минулому місяці. За даними агентства SV Realty, з них 960 операцій купівлі–продажу здійснено на вторинному ринку, а 230 — на первинному. Згідно з інформацією, найбільше продавалися помешкання вартістю до 100 тисяч американських доларів — 68 відсотків. Ще 21% житла мав цінову категорію від 100 до 200 тисяч доларів. А 11% квартир, що були продані–куплені, коштували більше 200 тисяч умовних одиниць. Найдешевшим виявився Дарницький район, де вартість квадратного метра житла в середньому становила 1367 доларів. Найдорожчим, як і в попередні роки, є Печерський район — майже 2,5 тисячі доларів за квадратний метр на первинному ринку.
68 проектів
молодіжних і дитячих громадських організацій реалізовуються цьогоріч в Україні за підтримки держави, повідомила заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Толстоухова. Чиновниця нагадала, що в державному бюджеті цього року передбачено 5 мільйонів гривень на проекти, розроблені громадськими організаціями стосовно дітей, молоді та жінок. Зокрема, зазначає Толстоухова, пріоритетними завданнями Мінсім’ї є підвищення рівня громадської активності дітей і молоді, забезпечення їх доступу до участі в державотворчих процесах, сприяння зайнятості.
59,1 відсотка українців
вважають себе платниками податків, тоді як не вважають себе такими 25,4%, свідчать результати опитування, проведеного Інститутом Горшеніна. Експерти дослідження також відзначають, що 56,1% наших співвітчизників висловилися за те, що кожен має сплачувати всі податки в повному обсязі. При цьому 22,7 відсотка, або кожен п’ятий українець, припускає, що податки можна не платити повністю або принаймні частково. І лише 30,8% громадян засуджують тих, хто ухиляється від податкового навантаження.