У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
У Токіо відцвіла сакура і відбувся традиційний фестиваль немовлят, що плачуть. Як повідомила газета «Дейлі мейл», змагання зібрало більше 80 малюків та стільки ж... борців сумо.
Ні, дітлахи й велетні не борються «лава на лаву». Сенс конкурсу полягає в тому, щоб сумоїст, який тримає дитину на руках, змусив її якомога швидше заплакати. Сумоїсти змагаються один проти одного: той, чиє немовля почне ревіти першим, оголошується переможцем пари. Якщо ж діти заскиглили одночасно, перевагу віддають стороні, чий малюк плаче гучніше. Якщо ж дитину не вдається довести до сліз, суддя надягає страшну маску і починає дратувати малюка. Стискати немовля, звісно ж, заборонено.
Фестиваль дітей, що плачуть, у Японії проводять уже близько 400 років. Під час змагання немовля намагаються підняти якомога вище — вважається, що дитячий плач здатний розлякати злих духів. Крім того, японські батьки вірять, що участь у фестивалі плачу допомагає малюкам рости здоровими.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>