Днями співробітники СБУ таки вирахували і затримали в Києві 51–річного суддю Бориспільського міськрайонного суду, який перебував у загальнодержавному розшуку за скоєння посадових злочинів. Як повідомили «УМ» у прес–центрі СБУ, служитель Феміди свого часу практикував у Борисполі неабияке «кривосуддя»: на користь «грошових мішків» позбавив сотні селян зі скандально відомих сіл Гора і Щасливе їхніх законних паїв. Загалом цей «посівальник» скасував реєстрацію 559 державних актів про право власності фізичних осіб на земельні ділянки (паї), а також заблокував роботу одного з міжгалузевих виробничо–кооперативних об’єднань.
Нагадаємо, що селяни тривалий час боролися за власну землю, яка через близькість до Києва для окремих ділків була «золотою». Втім на їхні пікети вздовж траси до аеропорту «Бориспіль» можновладці роками не звертали уваги. На відомих юристів, які мали сміливість стати на захист селян, неодноразово здійснювалися замахи. У СБУ зазначають, що їм вдалося викрити факти корупції і злочинні схеми, за допомогою яких здійснювалися протиправні оборудки із землею. Саме за матеріалами СБУ прокуратура Київщини ще у 2007 році (!) порушила кримінальну справу проти судді за винесення завідомо неправосудного рішення. Утім через особливий статус недоторканного судді арештувати його не могли. А Верховна Рада лише в листопаді 2009 року (!) надала згоду на притягнення «посівальника» у мантії до кримінальної відповідальності та звільнила його з посади.
Служитель Феміди з «липкими» руками теж не гаяв часу і, доки питання його затримання розглядали в парламенті, він просто втік. У спецслужбі не повідомляють прізвище судді, якого вже передано слідчим прокуратури. Водночас, якщо переглянути рішення ВР у листопаді минулого року, можна з’ясувати, що йдеться про екс–служителя Феміди Борисполя Миколу Корнійця. Тоді подання Генпрокуратури на його затримання підтримало аж 412 депутатів. Ішлося про чотири завідомо неправосудні постанови, винесені Корнійцем. У поданні ГПУ зазначалося, що слідчі ще два з половиною роки тому виїздили до судді навіть до Ялти, де він лікував хворе серце в санаторії «Україна», після чого суддя хутко зник.