Індія в халепі

Індія в халепі

У «оскароносної» голлівудської суперзірки Холлі Беррі — серйозні проблеми. Лякатися не варто — попри вічні проблеми з реквізитом на знімальному майданчику, цього разу темношкіра красуня не ламала руки-ноги й не пошкоджувала око. А «біда» полягає в тому, що 13-річна донька Холлі, Індія (таке у дівчинки оригінальне ім'я)... зустрічається з хлопцем.

В Україну їде джедай

В Україну їде джедай

До нас у гості їде зірка Голлівуду. Тобто не те щоб спеціально до нас, але в маршруті навколосвітньої подорожі шотландської зірки американського кіно Евана Макгрегора значиться й Україна. З Лондона — стартової точки великого мотоциклетного «турне» навколо планети — Еван разом зі своїм другом Чарлі Борманом та групою помічників і телеоператорів виїхав у середу, 14 квітня, а у п'ятницю вже перетнув кордон між Бельгією та Францією. Тож не виключено, що саме сьогодні актор проїздить вулицями одного з українських міст. До речі, в Україні Еван, як з'ясувалося, вже був — ознайомився з маршрутом.

Параду не буде?

Параду не буде?

Для прихильників електронної музики є дуже погана новина: цього року традиційний Love Parade у Берліні не проходитиме. У це навіть повірити складно, адже «Парад кохання» у столиці Німеччини вже став просто культовою подією — на це яскраве й веселе дійство з'їжджаються «техномани» й рейвери з усього світу, причому з кожним роком їх стає все більше й більше. Скажімо, у 1999 році повз рейхстаг пройшов натовп чисельністю понад півтора мільйона осіб!

Купа гною за 100 тисяч

Купа гною за 100 тисяч

Усім, хто полюбляє грати в азартні ігри, варто взяти відпустку в липні й гайнути до Австрії. Бо такої оригінальної розваги, яка відбудеться в середині найжаркішого літнього місяця в австрійському районі Кляйнвальзерталь, ви, мабуть, не знайдете більше ніде.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

— Я людина неконфліктна і з такими довбодятлами, як ви, не зв'язуюся...

Всі статті рубрики