До суду не доїхали

До суду не доїхали

Учора вночі жахлива трагедія сталася поблизу села Динівці Новоселицького району Чернівецької області: на автотрасі зіштовхнулися екскурсійний автобус «Каросса» та легковий автомобіль «Шкода-Октавія». У легковику, що належить облдержадміністрації, їхали заступник голови ОДА, начальник Головного фінансового управління Сергій Вишняков, перший заступник керівника апарату облдержадміністрації Анатолій Бабин та заступник начальника фінуправління області Юрій Чабан. Вони, попри ранню годину (трагедія сталася приблизно о 3.05), поспішали у справах — їхали в Київ на засідання Господарського суду, де мали захищати інтереси обласного бюджету.

ПДВ-рахунки як невідворотне зло

ПДВ-рахунки як невідворотне зло

Триває дискусія навколо адміністрування ПДВ-рахунків. Як ми вже повідомляли, у президентському законопроекті «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих поточних та окремих реєстраційних рахунків платників податку на додану вартість» ідеться про досконаліший спосіб наведення порядку в цій сфері. Проте невідомо, чи вдасться главі держави реалізувати ідею спецрахунків. Різних точок зору щодо цієї новації дотримуються навіть ті парламентарії, які належать до однієї фракції. Тож основний призвідник жорсткiших заходів навколо ПДВ — голова парламентського Комітету з питань бюджету Петро Порошенко навіть висловив думку, що для реалізації ідеї ПДВ-рахунків необхідна політична воля.

Тютілька в тютільку, зернинка в зернинку

Тютілька в тютільку, зернинка в зернинку

Згадуючи продовольчу кризу минулого року, завбачливі люди знову запасаються провіантом. «Казала продавщиця, беріть макарони, бо можуть подорожчати», — поділилася у неділю останньою інформацією «з надійних джерел» моя тітка. Проте аграрний віце-прем'єр-міністр Іван Кириленко категорично відкидає можливість нового цінового буму. За його словами, Україна має достатні запаси продовольчого зерна, щоб дочекатися нового врожаю без травнево-червневих коливань на зерново-борошняному ринку. Він каже, що стабільність гарантують достатні запаси пшениці і жита в країні та досить високі ціни, які спонукають трейдерів якомога швидше продати імпортоване зерно. Так, станом на 1 квітня, в державі було 1,864 мільйона тонн пшениці і 124 тисячі тонн жита — понад 4-місячний запас. Тож до жнив його має вистачити, як-то кажуть, «тютілька в тютільку».

Жертва без сатисфакції

Жертва без сатисфакції

Таким чином Сполучені Штати вже вкотре дали знати , що не визнають за собою вини за смерть громадянина України, оператора агенції «Рейтер» Тараса Процюка, загиблого минулого квітня в Іраку під час танкового обстрілу. Остаточне «ні» сказав заступник помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Стівен Пайфер. У Вашингтоні на спеціальній конференції, присвяченій політиці Сполучених Штатів відносно України, Пайфер відзначив: «Що стосується компенсацій, ми дуже співчуваємо родині, однак ми вирішили не надавати компенсацію», — повідомляє Інститут масової інформації. «На мою думку, важливо розуміти всі обставини: журналісти, які в той час перебували в Багдаді, свідомо вирішили поїхати до району бойових дій, в країну, яка була в стані (війни. — Авт.), а це передбачає певний ризик», — додав дипломат. Він нагадав, що американська сторона провела своє розслідування цього інциденту й ознайомила з його результатом українську владу.

Несподіваний президент

Несподіваний президент

У другому турі президентських виборів, які відбулися у Словаччині в суботу, несподівану перемогу здобув колишній спікер парламенту Іван Гашпарович. За нього проголосували 1,08 млн. (59,91 відсотка) виборців, а за його суперника, колишнього прем'єр-міністра країни Владіміра Мечіара 722 тис. (40,09 відсотка) виборців — такі офіційні результати виборів подала ЦВК Словаччини. Оскільки до другого туру не потрапив представник урядової коаліції прем'єр-міністра Мікулаша Дзурінди, то партії коаліції закликали словаків бойкотувати вибори. Заклик частково спрацював — явка була дуже низькою і становила лише 43,5 відсотка, тобто на виборчі дільниці прийшли лише 1,8 млн. чоловік із 4,2 млн. громадян Словаччини з правом голосу.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Невизнаний Гуллівер

Невизнаний Гуллівер

Леонід Стадник живе в селі Подолянці на Житомирщині. У свої 33 роки він виріс до 253 сантиметрів, що майже на 17 сантиметрів більше від зафіксованого в Книзі Гіннесса рекорду тунісця Радхуана Чарбіба, інформує УНІАН. Проте така непересічність не дуже тішить Леоніда — велетенський зріст створює багато проблем, починаючи від пошуків взуття (наш Гуллівер носить 61-й розмір) і закінчуючи транспортом (наразі доводиться користуватися послугами коня). Що вже казати про особисте життя. Леонід зізнається, що для нього це пікантне питання — за характером він добряк, тому й шукає собі таку ж пару. Але, як ви розумієте, не кожен «добродій» сприймає чи то ваду, чи то дар Стадника по-доброму. Багато таких, що насміхаються, раніше це гнітило й дратувало нашого гіганта, але тепер він намагається не перейматися тим. Та й у селі до нього звикли, а вибиратися з рідного дому деінде Леонід наважується лише раз на рік.

Всі статті рубрики