Начальник Головного управління комунальної власності Київміськдержадміністрації Анатолій Чуб протягом кількох днів поспіль не з’являвся на робочому місці і не виходив на зв’язок зі своїми колегами у постійній комісії Київради з питань власності. Це викликало цілу зливу чуток і заяв. Опозиціонери у міській раді відразу пов’язали раптове небажання посадовця і депутата від Блоку Черновецького виходити на люди зі зникненням приватизаційної документації Київради за чотири роки та порушенням прокуратурою Києва справи за фактом недбалості з боку посадовців, про що «УМ» писала раніше.
Нещодавно уряд також ініціював перевірку діяльності КМДА контролюючими та правоохоронними органами. Проте столичні посадовці почали чинити неабиякий спротив, безпідставно відмовляючи ревізорам у доступі до господарської документації. Зокрема про це урядовцям повідомили в Держкомземі — там поскаржились, що у Черновецького блокують діяльність комісії, а роботу експертів паралізовано. У відповідь віце–прем’єр із силових питань Володимир Сівкович доручив силовикам надати всебічну підтримку комітету.
Усе це й могло спровокувати раптове зникнення чиновника. «Минулого тижня у приміщенні Головного управління комунальної власності з’явилися співробітники Служби безпеки України, які провели вилучення документації. Тоді ж затримали Анатолія Чуба, а от чи відпустили... невідомо», — розповіли «УМ» у Блоці Кличка.
До останнього не знали про місцеперебування чиновника й у міліції. Як зазначив «УМ» речник столичного управління МВС Володимир Поліщук, про зникнення Чуба ніхто не заявляв, а отже, й шукати його правоохоронці не починали. Утім інформацію в керівництві міліції до уваги взяли й обіцяли у разі потреби відреагувати.
Але вчора Анатолій Чуб знайшовся — в одному з медичних закладів Києва. Він підтвердив, що перебуває в Києві, але останнім часом дійсно спеціально обмежував своє спілкування з іншими людьми. Про це чиновник повідомив газеті «Сєгодня».
«У мене було дуже багато роботи, не до спілкування. А зараз я в лікарні, під крапельницею. Нервова напруга», — пояснив Чуб. Що ж до зникнення приватизаційних документів, то, за словами пана Анатолія, це не така й велика проблема. «Для того щоб відновити всі документи, потрібно не дуже багато часу», — запевняє він.