Відтепер психіку можна заспокоїти не лише традиційною оковитою. Новий спосіб антистресу винайшли у Львові: у невеличкому помешканні кожен охочий може досхочу розпружитись, розбивши хоч телевізор, хоч мобільний. У разі чогось розтрощити можна навіть плазмовий екран. Головне, аби вистачило грошей, адже антистресові «набої» треба приносити з собою. Найдешевшою атракцією для пересічних «пацієнтів» клубу лишається кераміка — горнятка й тарілки.
Розташований спеціалізований клуб для зняття стресу «Допінг комм’юніті» на вулиці Ковжуна, 3. Сусіди на антистресове сусідство не нарікають — клуб облаштовано достатньою звукоізоляцією. Стіни розписані графіті з модифікаціями різнопланових стресів.
За словами натхненника та керівника закладу Максима Тимощука, ідея нового клубу виникла у нього напередодні Нового року, коли побачив на вулицях безліч людей із неприхованим негативом у виразі облич. Тоді Максим і замислився над тим, як би цей негатив «виплеснути назовні». Спільно з товаришем вирішили створити віддушину для людей, які мають неприємності на роботі чи вдома. Спершу з’явилася ідея про биття тарілок, потім додумалися, що можна бити й телевізори чи іншу побутову техніку. «Але це для тих людей, — попереджає Максим, — у яких повний «депресняк» і які мають достатньо грошей».
На антистресовому відкритті першим «зробили» телевізор. Аби обійшлося без «несподіванок», клієнта вбрали у спеціальний захисний костюм і дали в руки бейсбольну битку. Після потужного удару телевізор оглушливо вибухнув.
Під відкриття побили й чимало «кераміки» — десятки тарілок і чашок розлетілися на друзки буквально за пару хвилин. Натомість мобільні телефони довелося «добивати» — просто кидка об стіну чи підлогу для них виявилось замало. Контрольний постріл для мобілок робили... молотком.
Організатори впевнені: потенційними клієнтами можуть стати не лише бізнесмени чи офіс–менеджери, а й продавці, аптекарі і навіть художники. Щоправда, при цьому забувають, що «дорога ложка до обіду» — пуляти горнятком чи тарілкою в оздоровчих цілях найліпше під час сварки, а не за годину після неї.