Цьогоріч до чотирьох визнаних у світі українських мільярдерів — Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та Віктора Пінчука приєднався ще один. Ним став Костянтин Жеваго.
Найбагатшим із «п’ятірки» наших співвітчизників традиційно визнали Ахметова — статки українського лідера аналітики американського журналу «Форбс» оцінили в 5,2 мільярда доларів. За оцінкою журналу, його статки за рік зросли на 3,4 мільярда. Проте навіть із таким захмарним для України річним заробітком донецький багатій зайняв лише 148ме місце світового рейтингу.
Решта заможних співвітчизників посіла ще нижчі місця. Віктор Пінчук хоч і заробив цього року трохи (3,1 мільярда доларів проти минулорічних 2,6), проте все одно сповз у рейтингу до 307го місця після 246го. Ігор Коломойський із річним заробітком у два мільярди зайняв 488ме місце. Результат Геннадія Боголюбова став на 55 рядків кращим — він зайняв 582ге місце. «Новачок» у світовому рейтингу Костянтин Жеваго зі статком у 1,2 мільярда стартував із 828ї позиції.
Очолив список уперше за 16 років не американець — золото взяв мексиканський мільярдер Карлос Слім. За рік йому вдалось заробити аж 53,5 мільярда «зелених». 2009 рік узагалі став невдалим для американців: із 1011 фігурантів списку тільки 16 відсотків представляють США. Водночас зросла кількість представників Азії: удвічі побільшало багатіїв з Індії, Китаю, Туреччини та Південної Кореї.
Вирвалась у лідери цьогоріч і Росія — вона займає перше місце в Європі за кількістю мільярдерів. Проте у світових масштабах за кількістю росіяни, як і раніше, поступаються американським та китайським «колегам».
Також журнал дізнався про улюблені місця проживання найбагатших людей світу. Так, більшість із них мешкає в НьюЙорку. Друге місто за кількістю найзаможніших — Москва, де живе 50 із 62 російських мільярдерів. Першу «трійку» замикає Лондон — його для проживання обрали 32 багатії. Почесні четверте та п’яте місця посіли Стамбул та ЛосАнджелес.