Як завжди, на прохання трудящих

Як завжди, на прохання трудящих

Уряд вирішив не давати грошей малозабезпеченим верствам населення. Їх знову замінять на пільги. Таке рішення ухвалив Кабмін, анулювавши постанову дворічної давнини, якою пільги замінювались на адресну допомогу. Власне, дію цієї постанови громадяни відчути не встигли, оскільки тоді було ухвалено лише стратегію заміни. Проте, пояснив міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв, пільги повертаються на наполегливе прохання ветеранів, пенсіонерів та інших. (Усього різноманітними видами державної допомоги зараз користуються 14 мільйонів українців). Слід гадати, малоiмущi побоюються, що гроші просто не доходитимуть до адресатів у тому обсязі, в якому повинні. За словами Папієва, з моменту ухвалення «пільгової» постанови громадяни самі обиратимуть той вид підтримки, який їм більше до вподоби. Простіше кажучи, хтось забажає безкоштовно кататись у транспорті, а комусь більше до вподоби, скажімо, отримати знижку на купівлю продуктів першої необхідності. Пільги ні в якому разі не зменшуватимуться, запевнив міністр, а, імовірно, навіть збільшаться.

За пляшку з-під пива — 50 тисяч доларів

За пляшку з-під пива — 50 тисяч доларів

Учора на телефакс обласного корпункту «України молодої» надійшло повідомлення Центру громадських зв'язків УМВС України у Запорізькій області про подробиці інциденту, котрий стався 13 квітня. Близько третьої години дня до операційної зали запорізької філії 1-го Українського міжнародного банку ввійшов молодик і, погрожуючи привести в дію вибухових пристрій, почав вимагати гроші. Серйозність своїх намірів він підкріпив взяттям у заручниці трьох співробітниць установи.

Грійтеся, доки холодно!

Грійтеся, доки холодно!

Незважаючи на те, що сьогодні закiнчується опалювальний сезон, кияни все ж залишаться в теплих квартирах. «Обігрівати» мешканців столиці ще кілька днів-тижнів обіцяє Київенерго. Принаймні відповідне розпорядження про перекриття теплового «крана» столиці до енергетиків ще не надходило. «Коли перекрити опалення, залежить не від нас, це мер Києва Олександр Омельченко розпорядження не підписав», — повідомили «УМ» у філіалі Київенерго — Київжитлотеплоенерго.

Різня тюленів

Різня тюленів

Канадські мисливці на тюленів вирушили на найбільше за останні 50 років полювання, повідомив учора інтернетівський сайт Бі-Бі-Сі. Уряд в особі міністерства рибальства та океанографії цього року підняв квоти відлову котиків до 350 тис. Минулорічний ліміт становив 300 тис. Уряд мотивує збільшення квот на знищення цих симпатичних тварин економічними чинниками та збільшенням їх популяції. «Наше рішення грунтується на ретельних дослідженнях. Популяція котиків біля східного узбережжя Канади постійно зростає. Тепер їх нараховується 5,2 млн. одиниць, а в 70-х роках було лише 1,8 млн.», — пояснив речник міністерства Стів Аутхаус.

Переплутана війна

Переплутана війна

Дві з половиною тисячі американських військовослужбовців та значна кількість танків і артилерії згрупувалися вчора в передмістях іракського міста Ен-Неджеф в очікуванні наказу командування про штурм цього осередку повстання шиїтів, повідомила агенція «Ассошіейтед Пресс». Як вважають, у місті перебуває войовничий лідер шиїтів Муктада аль-Садр, міліція якого очолює криваве повстання на півдні Іраку. Генерал Марк Кіммітт, заступник командуючого американською військовою операцією в Іраку, пояснив кореспонденту агенції: «Нашою мішенню є не місто Ен-Неджеф, а Муктада аль-Садр і його міліція. Ми знайдемо його і знищимо. Ми дуже хотіли б, щоб його не було в Ен-Неджефі чи Кербелі, бо дуже шануємо святині, які розміщені в цих містах, шануємо шиїтів».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики