ФУТБОЛЬНА МОЗАЇКА

12.02.2010

Англія

Завдяки дублю темношкірого француза Луї Саа «Евертон» зламав спротив «Челсі» вперше за останні десять років. А от «Ліверпуль» ніяк не може перемогти «Арсенал» на його новій арені «Емірейтс», починаючи з 2006 року.

Прем’єр–ліга. Матчі 26–й туру. «Арсенал» — «Ліверпуль» — 1:0 (Діабі, 72), «Евертон» — «Челсі» — 2:1 (Саа, 33, 75 — Малуда, 17), «Астон Вілла» — «Манчестер юн.» — 1:1 (Куельяр, 19 — Коллінз, 23 (у свої ворота); вилучення: Нані, 29 («МЮ»)), «Вулвергемптон» — «Тоттенхем» — 1:0, «Вест Хем» — «Бірмінгем» — 2:0, «Блекберн» — «Халл Сіті» — 1:0.

Лідери: «Челсі» — 58, «МЮ» — 57, «Арсенал» — 52, «Ліверпуль» — 44, «Ман. Сіті» — 44 (24 матчі).

Іспанія

Кубок. Півфінал (повторний матч). «Гетафе» — «Севілья» — 1:0 (Сольдадо, 52; перша гра — 0:2).

* * *

Захисник «Барселони» Дмитро Чигринський отримав травму м’яза, тому найближчий тиждень не гратиме.

Італія

Серія А. Перенесений матч 22–й туру. «Парма» — «Інтер» — 1:1 (Божинов, 54 — Балотеллі, 59; вилучення: Вальяні, 72 («П»)).

Німеччина

Кубок. 1/4 фіналу. «Баварія» — «Гройтер Фюрт» — 6:2 (Анатолій Тимощук зіграв за мюнхенців 59 хвилин), «Оснабрюк» — «Шальке» — 0:1, «Аугсбург» — «Кельн» — 2:0.

Франція

Кубок. 1/8 фіналу. «Бордо» — «Монако» — 0:2, «Кевілі» — «Ренн» — 1:0, «Весуль» — «ПСЖ» — 0:1, «Булонь» — «Генгам» — 1:0, «Бове» — «Сошо» — 1:4, «Осер» — «Плабеннек» — 4:0, «Сент–Етьєн» — «Ванн» — 2:0.

Контрольні матчі

«Динамо» — «Портімоненсе» (Португалія) — 3:1 (Гармаш, Зозуля, Ярмоленко), «Металург» (З) — «Вісла» (Кр, Польща) — 3:2 (Цигирлаш, Пісоцький, Сидорчук), «Таврія» — «Тімішоара» (Румунія) — 0:0 (матч зупинили на 65–й хвилині через проблеми з освітленням), «Металіст» — «Рудар» (Чорногорія) — 3:0 (Коельйо — 2, автогол), «Локомотив» (М, Росія) — «Металург» (Д) — 1:1 (Мхітарян; за «залізничників» весь матч грав Олександр Алієв), «Арсенал» — «Рапід» (Бх, Румунія) — 0:1, «Динамо» (М, Росія) — «Картахена» (Іспанія) — 2:1 (Андрій Воронін забив переможний м’яч за свій новий клуб), Аргентина — Ямайка — 2:1.