Кожному — свій темп. На Закарпатті відбувся перший за чотири роки чемпіонат України з ультрабігу
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Футбол
Контрольні матчі. «Шахтар» — «Локомотив» (М, Росія) — 1:0 (Левандовський, 55), «Карпати» — «Славія» (Болгарія) — 1:1 (Мартинюк), «Дніпро» — «Вартекс» (Хорватія) — 3:1 (Калиниченко — 2, Селезньов), «Закарпаття» — «Сатурн» (Росія) — 1:0 (Алексєєв).
* * *
Англія. Прем’єр–ліга. Матчі 26–го туру. «Манчестер Сіті» — «Болтон» — 2:0 (Тевес, 31 (пен.); Адебайор, 73), «Фулхем» — «Бернлі» — 3:0, «Портсмут» — «Сандерленд» — 1:1, «Уїган» — «Сток Сіті» — 1:1.
За «МС» увесь матч відіграв новачок — французький півзахисник Патрік Вієйра, котрий перейшов з «Інтера».
* * *
Німеччина. Кубок. 1/4 фіналу. «Вердер» — «Хоффенхайм» — 2:1.
Баскетбол
Чемпіонат України. Жіноча УБЛ. «Динамо» — «Південна Пальміра» — 76:56.
Лідери: «Дніпро» — 30 (16), «Динамо» — 27 (14), «Козачка» — 27 (15).
* * *
НБА. «Філадельфія» — «Міннесота» — 119:97 (Печеров «М» — 15.35, 6 очок + 2 підбир., 3 фоли, «+2»)).
Теніс
Українець Сергій Стаховський через травму не зміг дограти матч першого кола турніру в Роттердамі (Голландія, хард, призові — 1,15 млн. євро) проти серба Новака Джоковича. За рахунку 6:2, 4:1 на користь першої ракетки турніру Стаховський поскаржився на біль у лівому коліні й знявся зі змагань.
Хокей
Сьогодні збірна України стартує на турнірі серії «Європейського хокейного виклику», що відбудеться в італійських містах Асіаго й Пержине. Упродовж трьох днів «синьо–жовті» поміряються силами з командами Італії, Франції та Австрії. Керуватиме діями українців знову не головний тренер Михайло Захаров, котрий зараз готує до Олімпіади білоруську збірну, а його помічник Анатолій Степанищев.
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Представниці української збірної цього сезону чи не кожного тижня радують своїх фанатів чудовими результатами. >>
У професіональному спорті добре знають, що максимальна зосередженість та продуктивність на заключному етапі змагального процесу забезпечує найкращий результат. >>
На грунтовому турнірі у французькому Руані вперше в історії дві українські тенісистки грали фінал на рівні WTA-Туру. Посіяна тут під першим номером Марта Костюк у двох сетах переграла свою 19-річну співвітчизницю Вероніку Подрез - 6:3, 6:4. >>
У французькому Руані на турнірі WTA 250 відбудеться український фінал. Це стало відомо після того, як представниця Румунії Сорана Кирстя (26) знялася перед півфінальним матчем проти нашої тенісистки Вероніки Подрез (209) через травму лівої ноги. >>
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>