Такого єгипетські курорти не бачили давно: завжди безхмарне небо розверзлося, затопивши Синайський півострів потужними зливами. Найсильніші за останні 16 років дощі спричинили повені та сходження з гір селевих потоків. Схожа ситуація і на сусідніх з Єгиптом палестинських територіях. На Синаї в районах, де полюбляють відпочивати українські туристи — біля Шарм–ель–Шейха, Нувейби і Таби, — пошкоджені ретрансляційні вишки мобільного зв’язку та лінії електропередач. Аеропорт Шарм–ель–Шейха довелося на деякий час закрити: під тиском великої кількості води завалилася стеля одного із залів очікування, а злітно–посадкові смуги виявилися затопленими бурхливими потоками брудної води.
Негода призвела до численних аварій на і без того неспокійних єгипетських дорогах, у бідних районах затопило багато житлових будинків. На зворотному шляху до Шарм–ель–Шейха з Каїра, куди їздили на екскурсію, виявилися заблокованими близько десяти автобусів із російськими туристами, які змогли повернутися до своїх готелів майже на добу пізніше, ніж було заплановано. Інші туристи на інтернет–форумах скаржаться, що в деяких дешевих готелях виникли проблеми з каналізацією і водою, затопило холи та нижні поверхи.
Зливи пройшли і над африканською частиною Єгипту. На жаль, не обійшлося без жертв: в Асуані, що на південь від Каїра, загинули британський турист і його гід–єгиптянин. «Так лило, що навіть носа назовні було страшно поткнути — просто стихійне лихо якесь, та ще й світло зникло», — розповідають ті українці, які в ці дні відпочивають під Хургадою. І припускають, що це «розплата за незвично теплу для цієї пори року» погоду, яка ще кілька днів тому тішила курортників. Водночас у турфірмах запевняють, що відмов від путівок досі не надходило, а погода вже потроху покращується.