Сьогодні день пам'яті легенди українського футболу – Валерія Лобановського, фото
Сьогодні, 13 травня, день пам'яті Валерія Лобановського - легендарного тренера київського "Динамо", кращого тренера світу 1975 р. >>
Ганна Задорожнюк і Сергій Вербилло в Японії стали шостими. (Фото Рейтер.)
Трохи більше двох місяців залишається до старту зимових Олімпійських ігор у Ванкувері, тож провідні фігуристи планети повним ходом проводять обкатку своїх програм на офіційних змаганнях. Найсильніші виступають на турнірах серії «Гран–прі». Причому кому й куди їхати, вирішує Міжнародний союз ковзанярів (ISU).
Тиждень тому в Китаї наша головна олімпійська надія — спортивна пара Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов — посіла третє місце, а танцюристи Ганна Задорожнюк і Сергій Вербилло виявилися четвертими. На черговому «Гран–прі», що відбувся минулого уїк–енду в японському Нагано, від України виступав лише танцювальний дует.
У перший день в обов’язковому танго 25–річні кияни показали п’ятий результат, а в суботу в оригінальному танці в народному стилі набрали четверту суму балів. Утім Ганну й Сергія «підвела» довільна програма — шосте місце в неділю визначило і їхню підсумкову позицію серед десяти дуетів. Перемогли ж американці Меріл Дейвіс і Чарлі Уайт.
Тим часом на менш престижному турнірі в німецькому Дортмунді наші танцюристи Руслана Юрченко й Олександр Любченко здобули «бронзу».
Кількома днями раніше основний український «одиночник» Антон Ковалевський, якого через низький рейтинг не допускають до «Гран–прі», здобув «срібло» на змаганнях в Австрії. Киянин розташувався одразу за чемпіоном Європи–2007 — чехом Томашем Вернером.
Сьогодні, 13 травня, день пам'яті Валерія Лобановського - легендарного тренера київського "Динамо", кращого тренера світу 1975 р. >>
Із неймовірним результатом для хокейної збірної України завершився чемпіонат світу в дивізіоні ІА. >>
Історії про дострокове чемпіонство в українському футбольному чемпіонаті виникають постійно. >>
Вперше за вісім років повернувшись до другого дивізіону світового хокею — 1A, збірна України торік сенсаційно ледь не «застрибнула» відразу до еліти: до останнього туру «синьо-жовті» претендували на топ-2 для підвищення у класі, але зазнали вирішальної поразки від Японії (2:3). >>
Новий тенісний тиждень розпочався з унікальної події. Уперше в історії одразу дві українські тенісистки увійшли до топ-15 рейтингу Жіночої тенісної асоціації. >>
На горизонті у клубному футболі вже видніється фініш. Далі вся увага буде спрямована на чемпіонат світу в Канаді, США та Мексиці. >>