Кому потрібні чорнобильці?

Кому потрібні чорнобильці?

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

26 квітня 1986 року — не просто чорна дата в історії України, а день, що розділив наше життя на до і після Чорнобиля. Близько 3,5 мільйона потерпілих, більше як сто тисяч інвалідів — проблема навіть для розвинутих країн занадто обтяжлива. А для України, яка потерпала від бездарних керівників, чорнобильська катастрофа стала невирішеною проблемою.

«Крапельку» розірвало

«Крапельку» розірвало

Того дня, у четвер, в селище Красне Буського району Львівської області на місцеве підприємство «Крапелька» прибула ремонтна бригада із Закарпаття для налагодження лінії з виробництва мінеральних вод. От тільки з налаштуванням усіх запчастин вийшло щось негаразд, і вибухнув балон з вуглекислотою.

Пиляйте, Шуро, але обережно

Пиляйте, Шуро, але обережно

За кількістю лісопильних рам Рокитнівський район значно випереджає інші райони Рівненської області. Проте, якщо працівники рокитнівського Держлісгоспу працюють у нормальних умовах, то наймані працівники приватних лісопилень повністю залежать від волі господаря. Робота у них небезпечна, тож неодноразово трапляються виробничі травми. Різальні верстати старі, освітлення не завжди нормальне. Через це — то руку комусь пошкодить, а то й обидві. З людьми трудові договори не укладено, і закономірно, що в разі виникнення нещасного випадку відповідальності за потерпілих ніхто не несе.

Говорить і показує...

Говорить і показує...

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Ну це ж треба! Отой блакитний екран, що перед ним чи не щовечора вмощується кожна родина, цими днями вже святкує своє 50-річчя. Якраз піввіку тому, наприкінці березня 1954 року, на заводі Американської радіомовної корпорації в Блумінгтоні (штат Індіана) розпочалося серійне виробництво телеприймачів з кольоровим екраном. Перші у світі кольорові телевізори мали екран з діагоналлю 30 сантиметрів і коштували астрономічну, як для тих часів, суму — тисячу доларів, повідомляє «Форум».

Арнольд Шварценеггер їде до козакiв?

Арнольд Шварценеггер їде до козакiв?

Новину з відтінком сенсаційності повідомив місцевим ЗМІ Руслан Жаботинський, син знаменитого важковаговика, найсильнішої людини світу. З'ясувалося, що нинішній губернатор штату Каліфорнія (США) є давнім шанувальником спортсмена з унікальними здібностями. Перша зустріч Леоніда Жаботинського та юного тоді Арнольда Шварценеггера відбулася у 1970-х роках в Австрії на одному з молодіжних спортивних фестивалів. Тоді юний австрієць ледь пробився до атлета з України, аби взяти у нього автограф. Це була не остання зустріч знаменитостей. Цього місяця Леонід Жаботинський та його син гостювали у Каліфорнії на запрошення губернатора — той організовував спортивну фієсту богатирів «Арнольд класик».

Всі статті рубрики