Рукоприкладство на стадіоні могло залишитись таким собі «міжсобойчиком» кримських функціонерів від футболу, якби через два тижні його «не розкопали» б колеги по цеху із місцевого Центру журналістських розслідувань. Наразі керівник відділу громадських зв’язків кримської міліції Олександр Домбровський підтвердив «УМ», що, дійсно, слідче управління тутешнього Головуправління МВС порушило кримінальну справу за статтею 296 частина 1 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
А сталось ось що. 9 серпня на стадіоні ВАТ «Кримтеплиця» у селі Аграрне Сімферопольського району проходив футбольний матч між командами «Райффайзен Банк Аваль» і «Кримський сільгоспінститут» (нині цей ВНЗ має статус Південної філії Національного аграрного університету. — Авт.). Останню тренує впливовий депутат–«регіонал» Олександр Мельник — той самий, котрого міністр Юрій Луценко з відомих не тільки йому причин полюбляє називати не інакше, як «Меля». Далі доречно навести слова головного судді матчу Сергія Ткаченка, який начебто і потрапив «під роздачу» невдоволеного тренера–депутата. «Він (Мельник. — Авт.), — написав у поданій до міліції заяві арбітр, — підбіг до мене ззаду і в хуліганській манері ударив кулаком в обличчя, потім в потилицю і спину. На короткий час знепритомнівши і втративши рівновагу, я не зміг відразу відреагувати. Скільки пройшло часу, не знаю. Але, узявши себе в руки, пред’явив йому червону картку за удар головного арбітра. Почув у відповідь нецензурну лайку і погрози. Потім були спроби продовження биття. Я побачив, що на поле вибіг голова федерації футболу Сімферопольського району і гучним вигуком зупинив його».
Прикметно, що «футбольну» справу порушили буквально за день–два до офіційного представлення у Сімферополі Юрієм Луценком свого нового заступника і одночасно керівника кримської міліції, нардепа Геннадія Москаля. Знаючи про вербальну «приязнь» останнього до вищезгаданого Мельника, місцеві медійники на першій же прес–конференції просто не могли не викликати Геннадія Геннадійовича на откровення. У відповідь той порадив найрейтинговішій, за оцінкою київського журналу «Коментарі», людині півострова Мельнику стати справжнім «авторитетом». «Який може бути кримінальний авторитет, — як завше висловився Геннадій Геннадійович, — який ні разу не сидів у в’язниці? Я цього не визнаю. Нехай відсидить бодай».