Працівникам металургійного заводу у Дніпродзержинську, що упродовж десяти днів голодували, уже почали сплачувати заробітну плату — Мінпаливенерго перерахувало підприємству 1,5 мільйона гривень на погашення боргів. Про це повідомили «УМ» учасники акції протесту. «Ми припиняємо голодування, оскільки керівництво почало виконувати свою обіцянку», — сказав начальник зміни Василь Шевченко. Отож завод поновлює своє повсякденне виробництво — люди виходять на робочі місця. Як запевнив «УМ» виконувач обов'язків директора заводу В'ячеслав Збоєв, зарплату отримають усі працівники підприємства, незалежно від того, брали вони участь у голодуванні чи ні.
Тим часом Прем'єр-міністр України Віктор Янукович доручив першому віце-прем'єру Миколі Азарову розібратися з заборгованістю із заробітної плати, що виникла на Придніпровському металургійному заводі (нагадаємо, це підприємство — державне, фінансується Мінпаливенерго). Таке ж доручення «розібратися та зробити висновки» Віктор Янукович дав керівництву Міністерства палива та енергетики і Міністерству промислової політики.
А поки чиновники з'ясовують, куди поділися гроші, у Дніпродзержинську вийшли «на барикади» робітники іншого підприємства: так, у місті проходять акції протесту у зв'язку з заборгованістю меткомбінату імені Дзержинського підрядним організаціям. Група працівників два дні «атакувала» стіни адміністративної будівлі підприємства, стукаючи пластиковими пляшками. Працівники вимагали повернути їм борги із зарплати. Як повідомляє УНІАН, у пікеті брали участь в основному пенсіонери, оскільки працюючим «керівництво підрядних організацій не дозволило взяти участь в акціях протесту».
За словами протестуючих, виконувач обов'язків генерального директора меткомбінату імені Дзержинського Енвер Цкітишвілі повідомив пікетникам, що у зв'язку з проведенням процедури банкрутства на підприємстві борги поки що не виплачуватимуть. Проте, за словами народного депутата, це не означає, що нові власники меткомбінату відмовляються від своїх зобов'язань. До речі, міський голова Дніпродзержинська Василь Швець не виключає, що після голодування працівників Придніпровського металургійного заводу до аналогічних акцій протесту вдадуться робітники інших підприємств колишнього об'єднання «Придніпровський хімічний завод».