Біда трапилась кілька днів тому. За інформацією місцевих журналістів, у селі поблизу Ковеля дівчина вирушила до лісу, аби назбирати ягід, і не повернулася. Рідні відразу забили на сполох і розпочали пошуки. Дівчину знайшли мертвою. Медична експертиза встановила, що смерть настала внаслідок укусу кількох змій. До речі, у момент, коли знайшли тіло, його обвивали з десяток гадюк. Очевидно, постраждала натрапила на зміїне кубло.
За даними медичних установ Волинської області, у цьому місяці зросла кількість шпиталізованих через укуси змій. Один із останніх випадків зафіксований у Ковельській районній лікарні, де рятували 30–річного Василя Приходька. Бідолаху тільки минулого тижня виписали з реанімації. Чоловік ненароком наступив на плазуна.
А нещодавно «УМ» писала про три випадки на Прикарпатті, коли люди постраждали від укусів гадюк.
Змія ніколи не нападе першою, запевняють у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій. Зазвичай змії тікають від людей. У них поганий зір, слух, але тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на достатньо великій відстані — 10—15 метрів. Почувши кроки, стукіт, голоси, відразу ховаються в нори або відповзають подалі. «Проте у спеку це відчуття притуплюється, гадюки стають лінивими, малорухливими, просто лежать на сонечку, і тому люди можуть легко наступити на них», — зазначають в ГУ МНС у Волинській області. Укус гадюки в спекотні дні є найнебезпечнішим, стверджують медики, бо тоді її отрута найбільш токсична та значно швидше розчиняється в крові. Лікарі радять не пізніш як за годину–дві після укусу звертатись до найближчої лікарні, де є завжди протизміїна сироватка.