Ромашкана дроті

Ромашкана дроті

У неділю на Хрещатику кияни та гості столиці у рамках протитуберкульозної акції «За здоровий подих» мали змогу проконсультуватися з фтизіатром, миттєво сфотографувати свої легені за допомогою цифрового рентгенфлюорографа і навіть зіграти в лотерею з Червоним Хрестом. За одну гривню вони мали шанс виграти чупа-чупс, дитячий сарафанчик, корвалол, бинтик або пляшку шампанського.

На Дунаї — не рибний день

На Дунаї — не рибний день

Аварія на хімічному підприємстві, що сталася минулого четверга поблизу румунського міста Фельтичени, уже призвела до отруєння ціанідами річки Сірет та середньої частини Дунаю. З урахуванням середньої швидкості плину течії Дунаю (понад 80 км на добу) величезна забруднена отрутами пляма досягне української території не раніше 22 березня. Тому вчора Одеське облуправління з питань надзвичайних ситуацій спільно з керівництвом придунайських районів Одещини, передусім Ренійського та Ізмаїльського, вживали запобіжних заходів щодо забезпечення населення чистою питною водою.

Ізраїль відчинив ворота пекла

Ізраїль відчинив ворота пекла

Учора у місті Газа загинув духовний лідер палестинської організації «Хамас» шейх Ахмед Ясін. 67-річного сліпого, напівглухого та паралізованого чоловіка було вбито ракетою з ізраїльського гелікоптера, коли разом із синами він виходив з мечеті після вранішньої молитви. Загинули також два його охоронці та кілька випадкових перехожих — загалом восьмеро осіб.

ХХI з'їзд обрав нового генсека партії.Німецької

ХХI з'їзд обрав нового генсека партії.Німецької

64-річний Франц Мюнтеферінг став новим генеральним секретарем Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН). У неділю на ХХІ позачерговому з'їзді партії в Берліні за нього проголосували 448 з 471 делегата з'їзду, тобто понад 95 відсотків. Мюнтеферінг змінить на посаді голови партії канцлера ФРН Герхарда Шредера, який на початку лютого цього року вирішив відмовитися від керівництва СДПН і зосередитися на управлінні роботою уряду, що розпочав упроваджувати в життя масштабну програму суспільних та економічних реформ під назвою «Агенда 2010».

Доброго ранку, газовий балоне

Доброго ранку, газовий балоне

Якби той газовий балон, що став причиною вибуху в дитячій поліклініці № 1 у Подільському районі, «спрацював» на кілька годин пізніше, то жертв, очевидно, уникнути не вдалося б. Однак, на щастя, пригода сталася вчора о 6-й годині ранку, коли у медичному закладі нікого не було. Як пояснили «УМ» у прес-службі Управління з питань надзвичайних ситуацій у Києві, рвонуло на четвертому поверсі будівлі, де розташовані кабінети керівництва поліклініки. Вибуховою хвилею винесло шибки восьми вікон, пошкоджено двері.

Дамські майстри

Дамські майстри

Учора Олександр Гапчук поставив переконливий знак оклику в чотириденному модному марафоні «Сезони моди», який захопив і передвихідну п'ятницю, і весь уїкенд, і важкий день понеділок. Але ті, хто пожертвував вихідними, зробили хорошу «інвестицію» в свій образ сезону осінь-зима-2004-2005. Серед дам, що прискіпливо ставляться до моди і не бажають пропустити бодай найменшої тенденції, хочеться відзначити героїчних екс-голову Держкомпідприємництва Олександру Кужель, першу леді Києва Людмилу Омельченко, мистецтвознавця Наталю Кривуцу, дружину телешоумена Іллі Ноябрьова Світлану, які були присутніми практично на всіх показах.

«Люди хороші» із «Топ-Сервісу»

«Люди хороші» із «Топ-Сервісу»

Апеляційний суд Києва виніс обвинувачувальний вирок у кримінальній справі компанії «Топ-Сервіс». Як повідомляє прес-служба столичної прокуратури, 15 осіб, яких звинувачували у скоєнні особливо тяжких злочинів у столиці та в інших регіонах України, визнані винними судом. При цьому організатора банди і керівника компанії Ігоря Шагіна, а також керівників та учасників банди Костянтина Старикова, Олексія Маркона, В'ячеслава Гандрабура, Сергія Рудька засуджено до довічного ув'язнення.

Всі статті рубрики