17.07.2009

Кульова стрільба

Першу медаль збірній Україні на чемпіонаті Європи в хорватському Осієку принесла Дарина Шаріпова. 19–річна спортсменка з Черкащини стала третьою серед юніорок у стрільбі з гвинтівки з 50 м із трьох положень (вправа МВ–5). Набравши в сумі 675,5 очка, Даша пропустила вперед лише полячку Вронську (677,4) та німкеню Штрауб (677,5).

Теніс

У другому колі парного розряду ґрунтового турніру WTA в Празі сестри Бондаренко легко переграли польський дует Брозда/Кіщинська (6:4, 6:1) і вийшли до півфіналу.

На аналогічних змаганнях у Палермо українка Марія Коритцева разом із болгаркою Дар’єю Кустовою розбили в першому раунді російсько–білоруську пару Жидкова/Пучек — 6:1, 6:2.

Легка атлетика

На турнірі серії «Гран–прі» в бельгійському Льєжі черкащанка Олександра Стаднюк перемогла в стрибках у довжину з результатом 6,31 м. Бронзовий призер Олімпіади–2008 у стрибках із жердиною, донеччанин Денис Юрченко посів четверте місце, підкоривши скромні 5,40 м. Харків’янин Богдан Бондаренко завершив змагання стрибунів у висоту на сьомій позиції, взявши лише початкові 2,15 м.

Велоспорт

Перемога на черговому рівнинному етапі стала для Марка Кавендіша вже четвертою на нинішній «Великій петлі».

Багатоденка «Тур де Франс». 11–й етап (192 км). 1. Кавендіш (В. Британія, «Коламбія») — 4.17,55. 2. Фаррар (США, «Гармін»). 3. Гуторович (Білорусь, «Франсе де жо»)... 46. Попович («Астана»)... 78. Густов (обидва — Україна, «Сервело») — час переможця...

Загальний залік. 1. Ночентіні (Італія, «AG2R ла мондіаль») — 43.28,59. 2. Контадор (Іспанія) — +0,06. 3. Армстронг (США, обидва — «Астана») — +0,08... 23. Попович — +4,20... 45. Густов — +14,37...

Шахи

У восьмому турі шахового фестивалю в Сан–Себастьяні киянин Руслан Пономарьов зіграв чорними фігурами з росіянином Петром Свідлером. За тур до завершення змагань Руслан відстає від лідера, американця Накамури, на півбала.

Футбол

ТРК «Україна» виграла тендер на придбання медіа–прав на показ чемпіонатів України у сезонах 2009/10 та 2010/11 рр. У кожному турі донецька компанія, яка володіє й ексклюзивними правами на матчі збірної України, транслюватиме чотири поєдинки на каналі «Футбол», а також віддаватиме дві зустрічі Першому Національному.