Назад, в «Обитель»

Назад, в «Обитель»

Молода мама Міла Йовович насолоджується спокійним сімейним життям: гуляє з півторарічною донечкою Еве Габо у парках, куховарить для коханого чоловіка Пола Андерсена, словом — живе, як звичайна щаслива жінка. Однак незабаром про тишу і спокій доведеться забути: у Мілині будні знову увійдуть чудовиська з «Обителі зла». Як повідомила американській пресі сама актриса, зйомки нової, четвертої серії популярної кіноепопеї розпочнуться наприкінці року. А згодом із кіностудії «Соні» надійшло офіційне підтвердження з датою прем’єри: фільм «Обитель зла–4: Після життя» вийде у прокат 17 вересня 2010 року.

Голі і працьовиті

Голі і працьовиті

Вас замучила щоденна рутина в офісі? Тоді уявіть собі, що приходите ви на нелюбу роботу, а шефова секретарка сидить у приймальні… повністю оголена. І ваші сусіди та сусідки по кабінету навіть не думають приховувати свої принади — ходять у чому мати народила. Правда ж, настрій одразу піднявся так, що навіть сумнівне задоволення «милуватися» пузатим колегою в костюмі Адама не здатен його зіпсувати? Співробітники однієї з британських фірм пережили ці емоції на власному досвіді. Протягом цілого дня вони працювали в офісі, знявши з себе весь одяг.

ПРИКОЛИ

ПРИКОЛИ

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Прийшов Обама в Кремль на переговори з Медведєвим. Чекає–чекає, а Медведєва все нема. Раптом відчиняються двері, вбігає захеканий Медведєв. Обама:

— Дмитре, що трапилося?

— Вибач — у «пробці» стояв! Путін уранці їхав на роботу — дорогу перекрили!

Всі статті рубрики