Чим ближче до Олімпійських ігор, тим частіше в поле зору різних фірм, рекламних компаній, глянцевих журналів, рейтингів потрапляють спортсмени. От і днями в ресторані «Імперіал» готелю «Прем’єр-Палас» під спалахами фотокамер і пильними «очима» телекамер представник швейцарської годинникової компанії Tissot Карін Бадаламенті вручила нові моделі годинників українським легкоатлетам Олені Говоровій та Юрію Білоногу, нашій олімпійській надії-2004. Бронзовій призерці Олімпійських ігор у Сіднеї 2000 року стрибунці Олені Говоровій подарували жіночий спортивний годинник, а штовхачу ядра, чемпіону світу і Європи Юрію Білоногу — чоловічий, обидві моделі доповнені хронографом, що дасть можливість ось так елегантно фіксувати нові спортивні рекорди. «Спортсмени і годинники мають бути точними, динамічними та елегантними водночас», підсумувала спільні вимоги до людей і речей пані Бадаламенті. Марка Tissot давно дружить зі спортсменами, у 2004 році компанія є офіційним партнером Олімпійських ігор в Афінах, упродовж багатьох років фірма є хронометристом олімпіад у різних країнах світу. Крім того, у компанії є традиція дарувати свої годинники найкращим спортсменам, своєрідна колекція видатних олімпійців. Відпозувавши перед теле- та фотокамерами, Юрій та Олена примірялись до своїх нових годинників, які чудово вписалися в їхній елегантний гардероб. Але вже біля ліфта Юрій поскаржився: «У нормальних людей — два спортивні костюми і вісім цивільних, а у мене — все навпаки». «У мене те ж саме, — підхопила тему Олена Говорова. — Але я це так пояснюю: ділова жінка приходить на роботу в офіс у своїй уніформі, а я на тренування — у своїй, мені ж теж треба їх міняти».
На церемонії вручення на мене, людину, яка годинниками не користується взагалі, вихлюпнули купу цікавої інформації: виявляється, у Tissot є «тік-таки» на всі випадки життя — спортивні, жіночі, чоловічі, класичні, модні дизайнерські, є колекція «Спадок», у якій незначними партіями повторюються моделі годинників фірми 100-річної давнини, кишенькові, є перламутрові, кам'яні, дерев’яні — в колекції «Багатства природи», є антигодинники зі змінними кольоровими обiдками(як панельки в мобільних телефонах), є годинники з браслетами із золотих ниток, сплетені особливою технікою «міланського» плетення, є сенсорні годинники T-Touch. А перший годинник, на якому вказано всі 24 часовi пояси, компанія випустила вже в 1953 році.
В Україні офіційним представником швейцарської марки Tissot є компанія Noblesse, і з 15 березня по 15 квітня вона проводить акцію, у якій можна виграти cправжні швейцарські годинники, що в часи суцільного цейтноту, що не кажіть, а цінуються дуже високо.