Патріарх Константинопольський Варфоломій:
...Добре, що є церкви Розіп’ятого, Умерлого, Воскреслого і вічно Живого Христа, де відчайдушна людина нашого часу, обманута ідолами і всіма «марними богами», ідеологією, філософією й іншими стихіями сьогоднішнього облудного часу, з пограбованим серцем, знаходить захист, розраду і спасіння. Від Вселенської Патріархії, Матері Церкви, яка переживає в усій повноті Страсті, Біль, Хрест і Смерть, але і Воскресіння Бога–Чоловіка, посилаємо всім дітям нашої Церкви сердечне пасхальне вітання і благословення і обнімаємо вас з Любов’ю Воскреслого з мертвих і вічно Живого та Животворящого Ісуса Христа.
Патріарх Київський і всієї Русі–України Філарет:
Якою слабкою не була б наша віра, Церква не перестає нагадувати нам про те, що Воскресіння Христове є джерелом життя і миру, руйнуванням смерті і пекла. Воно дає нам благодатну силу перемагати всі труднощі і скорботи. Кончина людини для християн вже є не смертю, а упокоєнням і сном. Бо Бог наш не є Бог мертвих, а — живих, і всі ми — живі діти Отця небесного...
Нехай Воскреслий Господь Своєю благодаттю зміцнить наші зусилля — жити і працювати на благо Церкви і нашої Української держави, берегти православну віру, бути терплячими у випробуваннях, прагнути миру та злагоди і, згідно з ученням апостола Павла, носити тягарі одне одного.
Митрополит Київський і всієї України, предстоятель УПЦ МП Володимир:
У наш непростий час, коли здається, що зло і гріх знову перемагають добро і світло, коли гріх подається як щось законне і природне для людини, зміцнімося у вірі у Воскреслого Господа. Бо в самому Воскресінні — невичерпне джерело вічної радості, святої надії і сили нашого християнського життя. Смиренний, навіть до смерті, але Воскреслий Христос–Переможець надихає і зміцнює нас на життєвому шляху. Господь чекає від нас, щоб ми зробили своє земне життя часом приготування до вічного буття, щоб ми відкинули суєту і гріх... Тому будемо працювати над творенням духовних благ, миру Христового у своїх душах, у своїх родинах, будемо зростати в любові до ближніх, зберігаючи себе в чистоті та смиренні.
Верховний архієпископ Києво–Галицький УГКЦ Любомир:
У цей великий урочистий час затримаймося на мить, зупинімося у круговерті щоденного життя, застановімося над змістом християнського вітання, тієї основної правди нашого життя — і все, що ми знаємо і що відбувається всередині та довкола нас, набуде іншого вигляду. Там, де було сум’яття, — настане мир, а де були брехня і кривда, — запанує правда і справедливість. Там, де була смерть, здавалося б, кінець усього, — буде життя.