Дивні любові Шарліз Терон

Дивні любові Шарліз Терон

Остання церемонія вручення «Оскара», як, утім, і попередня, відзначилася не лише святковим настроєм її учасників та легким розчаруванням телеглядачів, а й напруженим очікуванням організаторів. Річ у тім, що чи не вперше після в'єтнамської війни номінанти на найпрестижнішу кінонагороду грозилися в разі перемоги не лише дякувати мамам-татам-режисерам, а й жорстко критикувати президента за воєнні дії, цього разу — в Іраку. Найбільше непокоїв розпорядників церемонії Шон Пенн, якому дісталася премія за найкращу чоловічу роль, однак, на їхнє щастя, актор лише натякнув на свою незгоду з політикою Джорджа Буша й вирішив не псувати Білому дому настрій. А коли «Оскара» за найкращу роль серед жінок отримала Шарліз Терон, усі взагалі зітхнули з полегшенням — від цієї дамочки точно можна було не чекати політичних випадів.

Пристрасть до «Страстей»

Пристрасть до «Страстей»

Реклама (навіть негативна) — це, як відомо, рушій торгівлі. І зайвим доказом правдивості цієї тези став успіх фільму Мела Гібсона «Страсті Христові», про сюжет якого «УМ» уже не раз розповідала — це, як стверджує автор проекту, детальне відтворення подій довкола суду над Ісусом Христом та його розп'яття. Варто було католицькій церкві зародити дискусію щодо відповідності цієї стрічки нормам християнської етики, як увага до «Страстей» значно зросла. А коли суперечка прихильників і противників фільму переросла в дебати між різними конфесіями й віросповіданнями та цілі конференції з приводу доцільності або недоцільності виходу творіння Гібсона-режисера на широкий екран, народ просто схибнувся й масово рвонув до кас кінотеатрів.

Дорога ти моя овечко...

Дорога ти моя овечко...

Якісні й гарні тканини завжди цінувалися дорого. Але матерія, яку витчуть із ниток австралійських фермерів братів Гудричів, вочевидь, за ціною перевершить навіть найкоштовніший шовк чи парчу. Та що там — невеликий мішок самого лише напівфабрикату, тобто волокна для цих ниток, коштує більше, ніж кілька дорогих автомобілів! Адже двоє австралійців, що займаються розведенням тонкорунних овець, виробили найтонше у світі вовняне волокно — його товщина складає всього лише 11,9 мікрона (це приблизно 1/5 перетину людської волосини). Один мікрон — це, як відомо, тисячна частина міліметра. Зазвичай для виробництва найтонших кашемірових тканин використовується вовна завтовшки 14—16 мікронів, а середня товщина австралійської вовни становить 20 мікронів. Щоб виростити овечок-рекордсменок із надтонким руном, брати Гудричі збудували розкішний «сарай», який жартома назвали Wooldorf Astoria (перекласти це словосполучення досить складно, однак за звучанням воно нагадує назву дорогого «шерстяного» готелю). У цьому «п'ятизірковому» загоні й живуть дорогоцінні тварини, які ніколи не пасуться просто неба. Більше того — овець оберігають від будь-яких стресів і годують спеціальними стравами (!), рецепти яких становлять сувору таємницю.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Як відомо, одна з бід Росії — дурні. Про дуреп начебто нічого не згадується. Тому варто голосувати за Хакамаду.

Всі статті рубрики