У День святого Валентина львівські студенти–філософи гуртують університетську молодь для участі в антикризовому карнавалі. Гасло забави вічно актуальне: «не грішми, а любов’ю». Організатори маскараду — студенти філософського факультету Львівського університету, хочуть довести, що гроші за важливістю поступаються коханню, а карнавал «повинен стати альтернативою безглуздим вечіркам й об’єднати молодь Європи для співпраці.
За словами «філософської активістки» з ІІ курсу Христини Педь, на карнавал запрошено не лишень львівських студіоузусів, мають долучитись й гості з Києва, Чернігова, Харкова, Вінниці. Завітати можуть навіть «бурсаки» з Польщі, Словаччини та Німеччини. У програмі антикризового дійства — вогняне шоу, конкурси на найкращий костюм, танцювальні перформенси. І, ясна річ, танці. Розважальна програма має навіть свій сюжет і побудована навколо пошуку формули порятунку світу — формули кохання, яку король доручив знайти кмітливому Коту у чоботях. А от антигероєм філософи призначили іноземну чаклунку Кризу.
Тим часом у Києві достроково розпочали святкування Дня всіх закоханих. На майдані Незалежності з’явився пам’ятник «закоханим ліхтарям»: двометровий молодий кавалер–ліхтар обіймає свою вишукану наречену у яскраво–рожевому «одязі». Світла, невгасаюча любов — основний лейтмотив скульптурної композиції, — вважає автор ідеї, художник і коваль Володимир Білоконь.