Перегляд відео у прискореному режимі небезпечний для мозку — психіатр
У шаленому ритмі сучасного світу зовсім не вистачає часу на прості речі. >>
Брітні Спірз в образі до альбому Circus.
Брітні Спірз, яка після падіння на саме дно «вилюдніла» і знову стала поп–принцесою, давненько вже не фігурувала у різних скандалах і судових розборках. Але вони не забарилися.
Так, повідомляє агенція «Франс пресс», колишній менеджер Брітні Сем Лютфі вирішив судитися зі співачкою та її батьками. У своєму позові, спрямованому до Вищого суду Лос–Анджелеса, Лютфі стверджує, ніби родина Спірз провела «наклепницьку кампанію з його дискредитації і приниження», аби достроково розірвати контракт із менеджером та взагалі «вигнати його з життя поп–зірки». Лютфі вимагає від родини Спірз компенсацію, розмір якої не називається. Управлінець зауважує, що неабияк сприяв тому, аби піднести деградовану Бріт «із грязі в князі», а звільнили його незаслужено.
Нагадаємо, що після тривалої перерви Спірз випустила в грудні новий альбом під назвою Circus («Цирк») і найближчим часом має намір вирушити в тур на його підтримку. Напередодні з’явилися чутки, ніби гастролі по США зриваються. Річ у тім, що Брітні хоче, аби поруч із нею в тривалому турне обов’язково перебували діти, але батько, Кевін Федерлайн, найняв адвокатів, аби оскаржити дозвіл колишній дружині взяти двох малюків із собою. Однак, інформує сайт www.britneyclub.ru, юридичні формальності вже залагоджено, і під час гастролей Брітні зможе бачити своїх Шона і Джейдена (хоча право на опікунство над дітьми, нагадаємо, суд довірив лише Федерлайну).
Тож наразі співачка активно відвідує танцювальну студію в Голлівуді й готує костюми для «циркової» програми. Перший концерт на підтримку альбому Circus відбудеться вже менш як за місяць — 3 березня.
У шаленому ритмі сучасного світу зовсім не вистачає часу на прості речі. >>
Одному чоловiку наворожили, що він загине через суперечку. Вiдтодi він став з усіма ввічливим i поступливим. >>
У Франції в Парижі на всесвітньовідомій Ейфелевій вежі мають намір викарбувати імена 72 науковиць, щоб виправити гендерний дисбаланс на монументі. Міждисциплінарна комісія вже представила меру Парижа перелік імен, які хочуть вигравіювати до 2027 року. >>
Підходить якось хлопець до батька:
— Тату, ти обіцяв дати мені одинадцять долаpiв, коли я отримаю з математики «5». >>
Тейлор Свіфт стала учасницею Зали слави авторів пісень — про це інформує видання Variety. >>
Кінозірка очолить акторський склад нової екранізації роману Едіт Уортон. >>