Кожному — свій темп. На Закарпатті відбувся перший за чотири роки чемпіонат України з ультрабігу
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Легка атлетика
Українка Тетяна Біловол виграла марафонський забіг (42,195 км) в американському місті Детройт, показавши час 2 год. 40 хв. 17 сек. Ще один наш співвітчизник, Олександр Ремщук, із результатом 2.14,40 фінішував третім на марафоні в Дрездені (Німеччина), пропустивши вперед атлетів із Танзанії й Кенії.
Теніс
Донеччанка Ольга Савчук пробилася до основної сітки турніру WTA ІІ категорії в Лінці (Австрія, хард, призові — 600 тисяч доларів), перегравши в завершальному колі кваліфікації словачку Рибарікову — 6:2, 7:5. Із подібним завданням на змаганнях ІІІ рівня в Люксембурзі (хард, 225 тисяч дол.) впоралася українка Юліана Федак, яка здолала боснійку Джугич–Шалкич — 6:3, 6:4.
Бокс
Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBO й IBF Володимир Кличко почав підготовку до захисту своїх титулів від зазіхань росіянина Олександра Повєткіна. Українець уже прибув до Іспанії, де проведе сім тижнів тренувальних зборів перед боєм, призначеним на 13 грудня.
Футбол
Найпопулярніший футбольний часопис Європи, «Франс футбол», оголосив список із 30 претендентів на «Золотий м’яч–2008» — приз найкращому гравцеві Старого світу за підсумками року. У ньому немає жодного українця, натомість присутні двоє наших сусідів–росіян: Юрій Жирков із московського ЦСКА та Андрій Аршавін із пітерського «Зеніту». Головними ж кандидатами на трофей вважають португальця Кріштіано Роналдо («МЮ»), аргентинця Ліонеля Мессі («Барселона») й іспанця Фернандо Торреса («Ліверпуль»).
Хокей
НХЛ. «Бостон» — «Піттсбург» — 1:2 (бул.; Федотенко «П» — 14:48, 1 кидок, «0»).
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Представниці української збірної цього сезону чи не кожного тижня радують своїх фанатів чудовими результатами. >>
У професіональному спорті добре знають, що максимальна зосередженість та продуктивність на заключному етапі змагального процесу забезпечує найкращий результат. >>
На грунтовому турнірі у французькому Руані вперше в історії дві українські тенісистки грали фінал на рівні WTA-Туру. Посіяна тут під першим номером Марта Костюк у двох сетах переграла свою 19-річну співвітчизницю Вероніку Подрез - 6:3, 6:4. >>
У французькому Руані на турнірі WTA 250 відбудеться український фінал. Це стало відомо після того, як представниця Румунії Сорана Кирстя (26) знялася перед півфінальним матчем проти нашої тенісистки Вероніки Подрез (209) через травму лівої ноги. >>
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>