Містер «Джон Дір» із райзівською пропискою

25.02.2004
Містер «Джон Дір» із райзівською пропискою

(Василя ГРИБА.)

      Сьогодні в київському Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15 відкривається 7-ма виставка сільського господарства та садівництва АгріХорт-2004. Уперше її експонентом № 1 стане українська компанія «Райз», фірма, яка 12 років тому утворилася в Рівному і відтоді завдяки динамічному розвитку успішно працює в усіх областях України.

      У самій виставці беруть участь понад 90 компаній із 16 країн світу. У тому числі представлені колективні стенди компаній Німеччини та Великобританії, а також павільйон відомої європейської виставки «Віктам», яка відбувається в Голландії раз на три роки — там демонструють обладнання з виробництва кормів для птахівництва і тваринництва.  «На цьогорічній виставці, — як зазначив директор компанії «Прем'єр-експо» Олександр Перов, — організатори утричі збільшили площу під павільйони для великогабаритної сільськогосподарської техніки».

      У перекладі з англійської слово «райз» означає «іти вперед». Райзівці рухаються вперед не тільки завдяки продажу якісних засобiв захисту рослин, родючого насіння, сучасної техніки, а й завдяки пропозицiї сучасних  технологій вирощування сiльгоспкультур. Тут добре знають провiдний сільськогосподарський досвід Сполучених Штатів, Аргентини, Бразилії, Канади, країн Європи.  Найкращi досягнення вже дали свiй результат i в Українi. «Ми працюєми із майже 6 тисячами клієнтів. Саме працюємо, бо не просто пропонуємо їм купити в нас той чи інший продукт, а й навчаємо, консультуємо, передаємо власний досвід. Запитайте у фермерів, керівників селянських господарств, де вони насамперед можуть отримати необхідні знання для сучасного господарювання? Впевнений, що відповідь прозвучить на користь саме «Райзу»», — каже генеральний директор компанії Олексій Павленко.

      На зимовій виставці компанія «Райз» дебютувала невипадково. 95 відсотків експозиції — понад 500 квадратних метрів — займає стенд сiльськогосподарської технiки вiд найкращих свiтових виробникiв. Враховуючи специфіку АгріХорт, «райзівці» презентують лише деякі свої проекти. Насамперед це —  продукцiя компаній «Джон Дір», «Квернленд груп», «Харді», «Бауер», «Фармет», «Шульте».

      Чимало з цiєї технiки вже працює на полях українських сiльгоспвиробникiв, а представники компанiї «Райс-Агротехнiка» на виставцi розкажуть i про новинки. Зокрема, це трактор «Джон Дір» 9520Т потужністю 540 кінських сил розим із широкозахватною сівалкою, восьмиметровий культиватор Фармет К-800 та кормозбиральні комбайни Джон Дір 7300; пересувні сушарки Агрекс, сівалки для просапних культур — від Оптіми у версії НТ до 24-рядної сівалки 92—24 від «Джон Діра».

      Окрім того, цьогоріч перелік поповнив ще один світовий бренд — німецька фірма «Грімме». Тепер господарства, які займаються картоплярством, зможуть придбати найсучаснішу техніку для вирощування і зберігання цієї культури.

      Що стосується інших новинок, то Райз уперше запускає роторні комбайни Джон Дір STS 9660 із США (на 305 кінських сил) та «середні» клавішні комбайни Джон Дір 1550 із Бразилії (225 кінських сил), вертикальні фрези та мульчувачі Квернеленд, машини фронтального поливу Бауер.

      Це не просто ексклюзивні угоди із західними партнерами про постачання машин. Звертаючись у «Райз», сільгоспвиробник може бути впевнений, що, окрім техніки, він обов'язково  отримає якісне гарантiйне i пiслягарантiйне обслуговування. Та й дочірнє підприємство «Райз-Агротехніка» торік свідомо перейшло від продажу окремих машин — плугів, сівалок, жниварок, тракторів чи комбайнів — до продажу техніки для відповідних технологій господарювання. «Ми продаємо технiку, яка допоможе отримати прибуток», — переконанi у компанії.

  • І хліб, і до хліба

    Станом на 23 травня, за інформацією прес-служби Мінагрополітики, ярі зернові та зернобобові культури з кукурудзою при прогнозі 7,3 млн. га посіяли на площі 7 млн. га, суттєво перевершивши минулорічні показники. >>

  • Японський трактор у лізинг

    Як свідчить моніторинг ринку останніх років, найбільшою популярністю в українських аграріїв сьогодні користується техніка виробництва США. І рiч не тільки в тому, що засновника всесвітньо відомої компанії «Джон Дір» наші фермери сприймають як свого рідного інженера-емігранта Івана Козу. Американська техніка справді добре зарекомендувала себе в полях України. >>

  • Аграрна арифметика

    Міністерство аграрної політики і продовольства України сформулювало ключові напрями, за якими найближчим часом відбуватиметься реформування галузі. Комплексний стратегічний план, в основу якого їх і покладено, отримав назву «3+5». >>

  • Наша риба впіймала шхуну

    Апеляційний суд Одеси минулого тижня виніс остаточне рішення про конфіскацію на користь нашої держави турецької рибопромислової шхуни ZOR та близько п’ятнадцяти кілометрів сіток — знаряддя лову. Шхуна назавжди залишається в Україні. >>

  • Росіяни хочуть солі?..

    Росспоживнагляд дозволив українському державному підприємству «Артемсіль» відновити постачання солі до Росії. Очікується, що підприємство постачатиме до Росії 170 тисяч тонн солі щороку. Росспоживнагляд повідомив Федеральну митну службу про допуск продукції з 10 травня. >>