Аварія водогону сталася 18 вересня о 22.40 біля міста Олександрія, фахівці пов’язують НП із зсувами ґрунту, які сталися внаслідок чотириденного безперервного дощу. Те, що чергова аварія на найдовшому в Європі водогоні «Дніпро–Кіровоград» припала на сезон дощів, трохи полегшує долю кіровоградців. Баняки й відра підставляти під зливу почали вже зранку 19 вересня. Цього разу це не було відключенням за несплату, яке частенько практикується в місті, а прорив водогону «Дніпр—Кіровоград», чим теж кіровоградців не здивуєш.
Через дощі швидко ліквідувати прорив навряд чи вдасться. Майже 300 тисяч мешканців області — міст Кіровограда, Знам’янки, сіл Пантаївки і Димитрово залишилися практично без води. У Кіровограді кілька мікрорайонів забезпечені водою з місцевих джерел. У решті ж надіятись на швидке відновлення водопостачання не доводиться .
Аварійно–відновлювальні роботи здійснюють працівники житлово–комунального господарства й водогону «Дніпро–Кіровоград». Тим часом дізнатися про те, яким чином людей забезпечуватимуть водою, доки триватимуть роботи, дізнатися не вдалося: телефони в диспетчерських і приймальнях не відповідають — напевне й секретарки виїхали на аварію...
ПОЗИЦІЇ
Хоч і мало, зате вдало
За результатами дострокових виборів у столиці 25 травня 2008 року, в Київраді було створено фракцію Блоку Миколи Катеринчука. Я вважаю, що ця фракція плідно працює, незважаючи на свою мізерну чисельність, що вона зараз і демонструє. Мені особисто імпонує і сам Микола Катеринчук, і його фракція в Київраді. Вірю, що ця молода компанія змінить життя в Києві на краще.
Маркова Анастасія Сергіївна, м. Київ