Черкащина попрощалася з відомою в області людиною — народним артистом України Алімом Івановичем Ситником, який 38 років працював режисером Черкаського обласного драматичного театру ім. Тараса Шевченка. Режисер не дожив кілька днів до свого 69–річчя — помер від важкої хвороби.
У 1970 році Алім Ситник прийшов до Черкаського драмтеатру з Кіровоградського театру. Там поставив 17 вистав, а в Черкасах — аж 70, серед яких — «Титарівна», «Навіки разом», «Генерал Ватутін», «Вишневий сад», «Ярослав Мудрий».
Алім Іванович трепетно ставився до теми Шевченка. Він завжди казав, що Черкаський драмтеатр розташований на землі Кобзаря, тож ця тема має бути стрижнем для творчого колективу. Відтак Ситник поставив «Гайдамаки» і «Стіну» (сценічна розповідь про стосунки Шевченка та княгині Рєпніної).
У драмтеатрі кажуть, що Алім Іванович кожному актору «робив роль», бувало, й по 20 разів показував, як її треба зіграти. Він був людиною творчою, тож ніколи не задовольнявся своїм продуктом і не аплодував собі. Був вимогливим і до себе, і до інших. Режисер не збирався помирати, у вересні планував переробити другу дію у своїй останній виставі «Ярослав Мудрий».
«Як уявити наш театр без Аліма Івановича, просто не знаю. Ми всі наче сиротами залишилися, — із розпачем каже «УМ» керівник літературно–драматичної частини театру Варвара Присяжненко. — Я 33 роки була його помічником і знаю, якою духовною, інтелігентною, виваженою, мудрою та щедрою людиною був наш режисер».
В останню дорогу народного артиста Аліма Ситника колеги та глядачі проводжали оплесками.