ПРИКОЛИ про орків
Чи відомо вам про найулюбленішу інтимну позу майже всіх жінок? >>
Колишня дружина президента Франції Сесілія Сіган–Альбеніц недовго лишалася самотньою після розлучення з Ніколя Саркозі й минулої неділі вийшла заміж. Її обранцем став спеціаліст у галузі піару, мультимільйонер Рішар Аттіас.
Як повідомляє агенція AFP, шлюбна церемонія, повністю закрита від представників ЗМІ, відбулася у Нью–Йорку на 65–му поверсі «Рокфеллер–центру». При цьому на весілля запросили понад півтори сотні гостей, більшість з яких прибули до США з Європи ще в п’ятницю, аби взяти участь у бучній вечірці в будинку нареченого у штаті Коннектікут.
Для 50–річної Сесілії це вже третє заміжжя. З Аттіасом екс–перша леді Франції почала зустрічатися ще 2005 року — вже тоді газети повідомляли, що подружжя Саркозі на межі розлучення. Офіційно шлюб, що тривав 11 років, розпався у жовтні 2007 року.
Нагадаємо, Ніколя Саркозі після цього холостякував ще менше й утретє одружився на початку лютого 2008–го — з італійською моделлю і співачкою Карлою Бруні.
Чи відомо вам про найулюбленішу інтимну позу майже всіх жінок? >>
41-річного Кріштіану Роналду та 32-річну модель Джорджину Родрігес, без перебільшення, можна назвати однією з найкрасивіших знаменитих пар сучасності. >>
Тепер Україні не до національних конкурсів краси, але про цей ювілей згадати варто, позаяк він теж своєрідно символізував нашу Незалежність. >>
Дівчина в гостях у свого хлопця.
— Я хочу їсти, а в тебе порожній холодильник. >>
Модельна кар’єра Вівіан Дженни Вілсон (так її тепер звати) розвивається досить стрімко. >>
Все сталося наприкінці минулого тижня під час зйомок чергового епізоду телешоу «Є питання» на «Новому каналі», а відео опублікували в Instagram. >>