У певному сенсі «легендарного» депутата кримського парламенту від Блоку Куніцина затримали в столиці позавчора ввечері. Подробиці не повідомляються, відомо лише, що пана Аронова, як одного з лідерів колись могутньої бригади «Башмаки» (на рахунку якої близько півсотні вбивств та викрадень людей), «пов’язав» Департамент карного розшуку МВС. Сталося це в знаменний для Рувіма день – його затримали саме на 50–річчя створення футбольного клубу «Таврія», генеральним директором якого він свого часу був.
Як вдалося знайти невловимого Аронова? Адже ще у 2006 році його було оголошено в розшук Інтерполом, утім, йому вдавалося переховуватися чи то в Німеччині, чи то в Ізраїлі. До речі, саме тоді Ізраїль підтвердив МВС України, що Аронов є їхнім громадянином. Незважаючи на це, у ВР АРК його досі не позбавили депутатських повноважень. Повторно в розшук Аронова правоохоронці автономії оголосили минулого тижня. Окрім Рувіма, міліція розшукує й низку інших лідерів злочинних угруповань із кривавих кримських банд «Башмаки» та «Сейлем». «УМ» детально повідомляла про нове розслідування кримською міліцією на чолі з генералом Іллічовим старих «розстрільних справ» цих ОЗУ та опублікувала список оголошених у розшук бандюків.
Й, вочевидь, недаремно. У МВС повідомляють, що розшукати Рувіма в Києві допомогли журналісти, зокрема й «України молодої». «Пересічні громадяни України абсолютно безкорисливо відгукнулися на заклик міліції, й завдяки їхній допомозі було затримано оголошеного в розшук «легендарного» депутата Верховної Ради Криму Аронова, — повідомляє відділ громадських зв’язків Головного управління МВС України в Криму. — МВС висловлює подяку засобам масової інформації за оприлюднення списку «героїв» бандитського Криму, які перебувають у розшуку».
На затримання Аронова вже відреагували в кримському парламенті, спікер якого Анатолій Гриценко не бачить «нічого надзвичайного» в затриманні цього депутата. «Якщо є підстави і доказова база, то міліція, напевно, діяла в рамках чинного українського законодавства. Якщо хтось із жителів АРК порушив законодавство, то повинен відповідати згідно з діючими законами», — констатує нині пан Гриценко, який ще рік тому дотримувався протилежної думки стосовно окремих депутатів, яких у МВС вважають ватажками бригад.