Пакистан після виборів
Президент Пакистану Первез Мушарраф заявив, що не збирається подавати у відставку, хоч його партія програла на парламентських виборах 18 лютого. Народна партія вбитої лідерки опозиції Беназір Бхутто (87 мандатів) та партія екс–прем’єра Наваза Шарифа (66 мандатів) заявили про готовність створити правлячу коаліцію. Якщо до неї приєднаються менші партії і коаліція набере дві третини парламентських місць, то зможе почати процес імпічменту непопулярного в народі президента Мушаррафа.
Ізоляція сербів Косова
Розлючені косовські серби спалили два КПП на кордоні Косова і Сербії. У підсумку, війська НАТО повністю блокували кордон і таким чином ізолювали сербів Косова від зовнішнього світу. Попри заяви керівництва косовських сепаратистів про те, що вони захищатимуть права меншин, учора було влаштовано провокацію проти місцевих сербів: учні сербської школи в місцевості Лаплє Село були евакуйовані після телефонного повідомлення, що у школі закладено бомбу.
Палестина піде за прикладом Косова
Радник палестинського президента Ясер Абед Раббо заявив учора в Рамаллі, що з огляду на непоступливість Ізраїлю Палестина може прийняти рішення про одностороннє проголошення незалежності, як це зробило Косово. Таку заяву цитує «Ассошіейтед пресс».
Вашингтон знайшов нову роботу для НАТО
США виношують ідею тимчасового розміщення військ НАТО на Західному березі Йордану — після того, як звідти будуть виведені ізраїльські війська. Про це повідомила вчора агенція «Франс пресс» із посиланням на заяву міністра оборони Ізраїлю Ехуда Барака. Ізраїльська газета «Джерусалем Пост» повідомила, що автором ідеї є генерал Джеймс Джонс, який із листопада минулого року є спеціальним посланцем США на Близькому Сході. Війська НАТО мали б залишатися на Західному березі Йордану до того часу, доки Палестинська Автономія не буде спроможна нести відповідальність за безпеку цих територій.