Кандидати у президенти США сходять з дистанції
Після програшу на праймеріз у штатах Айова, Невада, Нью–Гемпшир та Південна Кароліна кандидат від Демократичної партії Джон Едвардс зняв свою кандидатуру. Таким чином, за партійний мандат на участь у виборах борються сенатори Хілларі Клінтон і Барак Обама. Колишній мер Нью–Йорка, республіканець Рудольф Джуліані також оголосив, що знімає свою кандидатуру після того, як зайняв лише третє місце на попередніх виборах у Флориді. За мандат від Республіканської партії надалі продовжують змагатися губернатор штату Массачусетс Мітт Ромні, колишній губернатор Арканзасу Майкл Хакабі та аутсайдер перегонів, конгресмен від Техасу Рон Пол.
Кремль викинув «Наших» на смітник
Кремль відмовився від послуг пропутінської молодіжної організації «Наші». «Молодь більше не буде залучатися до політичних акцій. Влада запропонує їм інші громадські роботи», — заявив представник кремлівської адміністрації Сергій Марков. Кремлівські політтехнологи створили «Наших» через три місяці після Помаранчевої революції в Україні, оскільки боялися початку подібних подій у Росії. Головними завданнями цього «Путін–югенду» були розгін можливих демонстрацій опозиції та демократично налаштованої молоді. Через відсутність ворога «Наших» тимчасово навантажили пропагандистською роботою, зокрема вони завалили Москву листівками про те, що без Путіна Росія перетвориться на колонію США, а Арбат буде перейменовано на вулицю Джорджа Буша. Врешті російська влада усвідомила, що кошти на утримання цієї «армії» значно більші за вартість результату «роботи» «Наших».
Перехідний уряд Італії
Президент Італії Джорджо Наполітано доручив спікеру Сенату 74–річному Франко Маріні сформувати тимчасовий перехідний уряд. Уряд має спершу отримати вотум довіри в парламенті, але незалежно від результату залишиться працювати до дострокових парламентських виборів, які відбудуться у травні–червні.