У неділю в Тбілісі Михаїла Саакашвілі було приведено до присяги на другий президентський термін. Церемонія була скромною: на площі перед приміщенням парламенту зібралося від п’яти до семи тисяч осіб. Були присутні лише 5 президентів — Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та делегації ще 17 країн. Грузини звернули особливу увагу на те, що «любий друг» — Україна, — на відміну від першого терміну Саакашвілі, не пошанував високим представництвом. Ні Президент Віктор Ющенко, який є кумом Михаїлу Саакашвілі, ні Прем’єр Юлія Тимошенко не прибули.
У програмній промові Саакашвілі перерахував пріоритети: підвищення рівня життя, зміцнення демократичних інститутів, врегулювання абхазького та південно–осетинського конфліктів, інтеграція в НАТО та ЄС, а також нормалізація відносин із Росією. «Я знову простягаю руку дружби нашому північному сусіду. Ми повинні дружити, ми повинні зблизитися, ми повинні бути разом», — переконував президент Грузії, адресуючи ці слова присутньому на інавгурації керівнику МЗС Росії Сергію Лаврову. Саакашвілі запевнив Лаврова, що «орієнтація Грузії на НАТО не суперечить інтересам жодної з країн–сусідів і не скерована проти будь–кого». Нагадаємо, що одночасно з виборами 5 січня проводився референдум про ставлення громадян Грузії до вступу країни в НАТО. Минулої п’ятниці було оголошено офіційні результати: за вступ до НАТО висловилися 79,74 відсотка учасників референдуму.
Одночасно з церемонією інавгурації на тбіліському іподромі відбувся мітинг опозиції, яка вважає результати виборів сфальсифікованими і вимагає другого туру за участі Левона Гачечиладзе. Наступну акцію опозиціонери обіцяють провести сьогодні перед приміщенням посольства США на знак протесту проти того, що США визнали вибори в Грузії вільними та демократичними.